SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z bicolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!!!Cwicze juz dluzszy czas nigdy nie bralem zadnych sterydow za to suplementy wciagam jak swieze bulki.
Ogolnie jestem zadowolony pozatym ze wszystko mi rosnie
oprocz bicepsu.W bicepsie poszlo mi z 38na40 i na tym koniec.Patrzac na siebie w lustro wydaje mi sie ze mam za
mala reke do reszty ciala.
Kiedys odbilo mi sie o uszy ze istnieja takie zastrzyki
ktore wstrzykujesz bezposrednio do konkretnego miesnia
w moim wypadku chodzi o biceps.
Jesli istnieje taki zastrzyk to jak sie nazywa i jak stosowac??? Z gory dzieki.
Pozdr.Bullett

Ma druga dziewczyna to KREATYNA :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Webadi jesli ktos nie brl nigdy to bedzie zadowolony, a normalnie zalecane ratio to 30% andtog, 70% anabol.
Acid wolal bym wydac tyle niz 50pln na mete, a potem sie leczyc z tradziku pol roku, wierzcie mi bo wiem co mowie.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapewnie chodzi Ci o synthol poczytaj archium to nie bedziesz nawet wiecej myslal o takich bzdurach.
a roznych metodach trenigowych slyszales?ale po co lepiej se cos za***ac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli masz na mysli zastrzyki domiejscowe to staaary... zapomnij! Zrobisz z siebie kaleke! Nie mówiąc już o szkodliwości syntholu/sterydu to sam zastrzyk w biceps jest niebezpieczny! ODRADZAM!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Spruboj treningu o wysokiej intensywnosci i nie mysl o miejscowych wstrzyknieciach, ani Stntholu ani nawet testy.
To moze poczekac, a na razie zabierz sie za solidny trening.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1601
a mialbyś kase na synthol? przeciez to ponoć drogie jak cholera. Posłuchaj Pitosa on ma racje przeciez kulturyści też nie ćwiczą ciągle tak samo bo mięśnie potrzebują nowych bodźców, poradź sie jakoiegoś instruktora na siłowni może dobrze Ci doradzi.

Pozdrawiam!

o dwóch takich...co jeden został prezydentem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na marginesie - synthol kosztuje grosze. Ale jemu zapewne chodziło o domieśniowe zastrzyki z testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Chetnie bym Ci doradzil,ale koledzy maja racje-to nie jest dobry pomysl.Synthol jest tani ale facio drogo go sprzedaje,tak czytalem.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acid a istnieje testosteron dozylny? wszystkie tescie sa w formie injekcyjnej(oprcz np.undestoru)wiec nie ma to znaczenia czy klujesz dupe czy bikola,gdyby tak bylo to wiekszosc osob co robi strzal w poslad miala by ogromne dupska sprecyzjuj o co Ci dokladnie chodzi,ale i tak jestem na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Być może mięsien pośladkowy różni się czymś od mięśni np. naramiennych. Nie jestem wstanie tego wytłumaczyć od strony naukowej, przecież nie jestem lekarzem. Ale wielu gości stostujących zastrzyki w triceps czy barki twierdzi, że mają potem doskonałe przyrosty w tym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1601
hm tani? kiedyś czytałem w jakiejś gazecie kulturystycznej, że kosztuje 200$ i tym sie sugerowałem.

Pozdrawiam!

o dwóch takich...co jeden został prezydentem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez przesady, to jest zwykły olejek. No chyba, że coś sie zmieniło i producent wywindował tak ceny do góry. Ale z tego co widać, to zawodowcy zaczynąją powoli odchodzić od syntholu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe Omo.

Następny temat

EFEDRYNA W AMPŁKACH

WHEY premium