SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z bicepsem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej mam mały problemik, mianowicie moje bicepsy różnią się siłą lewy jest słabszy od prawego i strasznie mnie to wku****, np. gdy robię uginania koncentrowane to na początku nic się nie dzieje no i tak przez 3 serie ale w czwartej kiedy cwiczę lewy bic muszę sobie pomagać balansem ciała a w piątej to już kiwam sie jak jakiś pie**** rezus, podszas gdy prawym bicem bez większego problemu wykonuję wszystkie pięć seri....
co mam robić kumpekl radzi mi żebym częściej trenował lewy bic wtedy wszystko się wyrówna co o tym są sądzicie????

Życie to nierówna walka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Witam. Tez tak mam , ale nie przejmuj sie w miare cwiczenia to przejdzie i nie cwicz innaczej lewego i prawego tylko tak samo a z uplywem czasu wszystko bedzie OK


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
cześć
ja kolega wyżej wspomniał niećwicz lewgo więcej nizprawego
ćwicz je równomiernie czasme odłóż hantelki i łapnij się za sztange.
pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Daj sobie trochę czasu,nie musisz rezygnować zupełnie ze sztangielek-wykonuj 1-2 ćwiczenia ze sztanga i 1 ze sztangielkami.Sztangą siłowo,a sztangielkami kształtuj>Pozdro.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
Moim zdaniem należałoby zmienić na jakiś czs ćwiczenie i oczywiście zejść z ciężaru.Jeszcze do Michaila:profil jest zdjęcie też będzie.Mam pytanie gdzie wasze zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj-ciekawy profil-moze napisz w sztni cos o sobie.Co do mojego zdjęcia to będzie na dniach,a kulturystyczne będzie w marcu-jakoś nie było dotychczas okazji zrobić.Pozdro.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
TOPOR: sterydy rulez, co? Jakim cudem mozesz wazyc 80 pare kilo a w bicepsie miec 47cm??? Czekam z niecierplioscia na twoje zdjecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięx chłopaki będę się stosował do wskazówek )))))))))

Życie to nierówna walka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie mi wybrać

Następny temat

bicepsy :((

Wiecej