SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z bicem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2964
Mam poważny problem z bicem.Są równe, ale inaczej zbudowane.
Prawy ma bardziej rozwiniętą głowę boczną, a lewy górną. Chciałbym jakoś to zminimalizować wprowadzając różne treningi.Tylko jakie?

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
dwugłowy ramienia - biceps brachii, przyczep początkowy - głowa długa, - guzek nadpanewkowy łopatki, głowa krótka - wyrostek kruczy łopatki, przyczep koncowy - guzowatość k. promieniowej, powięź przedramienia poprzez rozcięgno m. dwugłowego.
I wszystko jasne ktora jest ktora :) Ciekawi mnie dlaczego ta metrycznie dluzsza jest nazwana glowa krotka, ale to ustalę.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
hehehe mam to samo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2964
Ludzie napiszcie chociaż jakie ćwiczenia ,na którą głowę bica!Please!

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rób innych ćwiczeń na lewy a innych na prawy, dopiero wtedy naprawde by sie różniły w budowie
rób bardzo różne cwiczenia na bicepsy (na oba takie same i z takim samym obciążeniem) zobaczysz że się wyrównają
tylko nie myśl że po np. 2 miesiącach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pół roku temu moje bice były małe i równe. Teraz troszke podrosły ale nie równo. Może to dziwne ale tutaj w gre wchodzą inne czynniki. Trenowałem je równo, każdy pracował sumiennie z takim samym wysiłkiem. Tylko że nad bicem większym, prawym, wiecej rozmyślałem, pomiary tylko na prawym, pokaz tylko na prawym, cały czas myśle tylko o prawym, jako o kapitanie dwuosobowej drużyny, psychika tu odgrywa ważną role, naprawde, dzieki temu jestem do przodu o 1,5 cm z prawym bicem (albo do tyłu z lewym). Skup sie na miesniu a urośnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2964
Ty możesz mieć rację!
Na lewym mam lepszą rzeźbę i więcej o nim myślę...
Mimio to są równe.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomaj, wiem że psychika odgrywa bardzo ważną role w podczas ćwiczen, sam sie o tym przekonałem, ale w Twoim przypadku moglo byc tez tak: prawa ręka (zakladam ze jestes praworęczny) jest zawsze silniejsza od lewej nawet jak na oko bice są równe, więc jeśli np. ćwiczysz cięzkimi hantelkami i prawą jedziesz czysto, bez oszukiwań to lewą możesz (nieświadomie) oszukiwać- no i efekty po dluższym czasie są wiadome...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2964
No to w takim razie jestem fenomenem!
Jestem praworęczny a cała moja część lewa jest bardziej rozbudowana, tzn. tric,bic(jak pisałem)klata,udo,łydka, przedramię.
Zastanawiam się od dawna dlaczego tak jest.
Może ktoś zna odpowiedź?

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to rzeczywiscie jestes fenomenem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Przez dwa miesiace tylko sztanga prosta lub lamana, podchwytem i nachwytem. po 3 serie i 8 powt. odpoczynki 1,5 min. miedzy seriami. To wszystko i nie kombinujcie za mocno, "cesarz zalecal prostote ..."

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2964
Różnice w mojej budowie między prawą a lewa stroną są niewielkie - wahają się od 1 cm do 2 cm.To co mnie martwi to to,że mięśnie się całkowicie inaczej rozkładają (zwłaszcza klata,bic,udo).To trochę głupie, bo jak idę na basen to czuję się nieswojo.Czy można coś poradzić?
Czy muszę się z tym pogodzić?

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko bez steroli nabrac masy

Następny temat

rozgrzewka przed klata (666 dorzuc odrobine autorytetu)

WHEY premium