SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z białkiem DORIAN ULTIMATE PROTEIN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
kupiłem ten produkt na allegro od MOCNYSKLEP.pl maja tez swoj sklep w sieci...i wydaje mi sie ze zostałem oszukany.
moim pierwszym wrażeniem po otwarciu opakowania było to że bardzo czuc kakao...
kolejnym ze dwie pelne miarki waza bagatela ok 130g a nie tak jak napisane na opakowaniu 82g.
konsystencja dosc dziwna choc nigdy nie mialem do czynienia z kazeina ktora tam dominuje moze to przez nia...
prosze o jakas konstruktywna wypowiedz w tej kwestii dodam jeszcze ze smak czekoladowy i ze w buzi dziwny smak kakaowy po spozyciu...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Kazeina jest gęsta, raczej wszystko w porządku. Miarki mogą mieć kreskę do której należy ją napełniać albo po prostu żeby sypać więcej, jeżeli masz wagę to nie ma problemu.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
zgadzam sie z Toba... tylko naprawde smak ktory pozostaje w przełyku po spożyciu jest tak naprawde INTENSYWNIE_KAKAOWY...
czy mogę prosic aby wypowiedzial sie też ktos kto mial do czynienia z tym bialkeim...? no i dodam jeszcze że opakowanie w srodku jest tak dziwnie obklejone jak by tym proszkiem naprawdę dziwne to białko...choc do tej pory zajadalem głównie serwatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Najlepiej wrzuć zdjęcie, ale niektóre białka są po prostu niedobre, jeżeli wszystko było oryginalnie zamknięte to wszystko raczej w porządku, ale może ktoś stosował to napisze.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
foto wrzuce jutro ale wydaje mi sie ze nie zbyt odda ono to o co mi chodzi... prosze o wypowiedz osob stosujacych.

widze ze w TESTACH BIALEK gdzie byla sprawdzana zawartosc protein pojawilo sie to o ktoro mi chodzi... moze osoby zaangazowane w te testy mogly by sie wypowiedziec....PATKA, BANAN, BULL i wszyscy ktorzy mieli do czynienia z Dorianem.

Zmieniony przez - cleanancek w dniu 2010-02-10 00:12:32

Zmieniony przez - cleanancek w dniu 2010-02-10 00:18:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
A jak było zapakowane/zapieczętowane?

Wiele białek o smaku czekoladowym ma 'intensywny kakaowy aromat', to nic dziwnego.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
a to ze pelna miarka wazy zamiast 41g jakies 64 to nie problem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Może na miarce jest przedziałka (cc)? I 2 miarki wynoszą 64g? Co tam piszą na opakowaniu? Nie mam tego przed oczami to wiesz, tak trochę ciężko zgadywać, wstawiłbyś te fotki...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Skoro to zauważyłeś-to już nie problem, a na opakowaniu jest napisane, że dwie miarki to porcja?

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Cześć,

Jadłem kiedyś to białko, jest w nim sporo kazeiny, a ona nie jest najlepsza. Też miałem czekoladę i tam jest kakao, stąd mocniejszy zapach niż przy aromatach.

Generalnie nie siegnąlem po nie więcej, choć cenę ma niezlą....

Sexy Lady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
tak dwie miarki to porcja...czyli 82 g proszku z zawartoscia okolo 50g bialka... a mi dwie pelne wychodza okolo 130g.

facebook a tez zauwazylesz ze ta miarka jest taka nie proporcjonalan do zalecen producnta... ?

Zmieniony przez - cleanancek w dniu 2010-02-10 10:40:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący na sucho czy nie ?

Następny temat

co radzicie

WHEY premium