SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Problem z barkiem opis rezonansu proszę o pomoc

Wysłana -
Nie rozumiem opisu rezonansu czy to coś groźnego

zdjęcia usunięte - moderator

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-04-19 23:58:49

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Usunięty przez BPL-G za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Uszkodzenie mięśnia nadgrzebieniowego oraz liczne zmiany świadczące o rekacji zapalanej wysięk itp. , miałaś jakiś uraz ? konsultowałaś wyniki ze lekarzem kierującym na badanie RTG ?

p.s. usunąć te zdjęcia? są tam wszystkie Twoje dane imię nazwisko, adres, pesel lepiej żeby nie trafiły w nieodpowiednie ręce
Wysłana -
Dobrze dziękuję spróbuje to usunąć.
Wysłana -
Ty nie możesz jak już ktoś odpowiedział w temacie , ale zrobiłem to za Ciebie
Wysłana -
Dziękuję nawet profil usunęłam o myślałam że to pomoże. Co do barku to lekarz twierdzi że to od pracy.choruje już 5 miesięcy i niema poprawy 2 miesiące zastrzyki kolagenowe a teraz rehabilitacja falami uderzeniowymi. I nic dlatego robiłam rezonans. Jestem już tym wszystkim wykończona dlatego już szukam pomocy wszędzie
Wysłana -
Użytkownik nie może tego zrobić ale już po sprawie , odnośnie barku miałaś terapie manualną prace na tkankach miękkich ? Jaki masz charakter pracy że lekarz sugeruje że ona jest przyczyna dolegliwości ?
Wysłana -
Pracuje na spawalni i 900 razy macham recami na prawo i lewo.
Wysłana -
Oczywiście może wówczas być przeciążenie , szczególnie jeśli jest to jakiś specyficzny ruch. Polecam udać się na wizytę do fizjoterapeuty
Wysłana -
Ok dziękuję
Wysłana -
Proszę bardzo, jak chcesz żeby polecić kogoś sprawdzonego to daj znać skąd jesteś może będę mógł pomóc
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź