SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkiem opis rezonansu proszę o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem opisu rezonansu czy to coś groźnego


zdjęcia usunięte - moderator


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-04-19 23:58:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Tylko fizjoterapeuci. A jak Ci nie pomogą, to uderz to jakiegoś fizjo, co prowadzi jakąś kadrę sportową/ma się czym pochwalić i ma bogate doświadczenie. Inni lekarze i specjaliści, wyszukane zabiegi to wg mnie strata czasu, rzadko pomagają w takich kwestiach, co widać po wielu tematach na tym forum.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Uszkodzenie mięśnia nadgrzebieniowego oraz liczne zmiany świadczące o rekacji zapalanej wysięk itp. , miałaś jakiś uraz ? konsultowałaś wyniki ze lekarzem kierującym na badanie RTG ?

p.s. usunąć te zdjęcia? są tam wszystkie Twoje dane imię nazwisko, adres, pesel lepiej żeby nie trafiły w nieodpowiednie ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze dziękuję spróbuje to usunąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ty nie możesz jak już ktoś odpowiedział w temacie , ale zrobiłem to za Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 520
Dziękuję nawet profil usunęłam o myślałam że to pomoże. Co do barku to lekarz twierdzi że to od pracy.choruje już 5 miesięcy i niema poprawy 2 miesiące zastrzyki kolagenowe a teraz rehabilitacja falami uderzeniowymi. I nic dlatego robiłam rezonans. Jestem już tym wszystkim wykończona dlatego już szukam pomocy wszędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Użytkownik nie może tego zrobić ale już po sprawie , odnośnie barku miałaś terapie manualną prace na tkankach miękkich ? Jaki masz charakter pracy że lekarz sugeruje że ona jest przyczyna dolegliwości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 520
Pracuje na spawalni i 900 razy macham recami na prawo i lewo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście może wówczas być przeciążenie , szczególnie jeśli jest to jakiś specyficzny ruch. Polecam udać się na wizytę do fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 520
Ok dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Proszę bardzo, jak chcesz żeby polecić kogoś sprawdzonego to daj znać skąd jesteś może będę mógł pomóc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

USUWANIE BLIZNY PO SZYCIU NA TWARZY

Następny temat

Wysypka u niemowlaka

WHEY premium