SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkiem opis rezonansu proszę o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 520
Mam pytanie jak pisałam o tym barku to zasugerowales fizjoterapeute czy jest szansa że będzie jakaś poprawa, ponieważ lekarz stwierdził że niema już sposobu leczenia i skierowal mnie na operacje tej ręki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
BPL-G
Uszkodzenie mięśnia nadgrzebieniowego oraz liczne zmiany świadczące o rekacji zapalanej wysięk itp. , miałaś jakiś uraz ? konsultowałaś wyniki ze lekarzem kierującym na badanie RTG ?


nie pamiętam co tam było za dokładnie uszkodzenie ale na odczuwanie przez Ciebie dolegliwości zdecydowanie można pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 520
Ok dziękuję będę szukać pomocy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Proszę bardzo , potrzebujesz żeby polecić Ci kogoś sprawdzonego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 520
Mieszkam blisko Poznania więc potrzebuje kogoś z tych rejonów. Lecze się już pół roku i męczy mnie chodzenie od lekarza do lekarza i żadnych zmian i nic mniej bólu. A operacje mam w przyszłym roku w Pleszewie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W Poznaniu masz wielu świetnych fachowców, wysłałem na kilku namiary w wiadomości prywatnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Tylko fizjoterapeuci. A jak Ci nie pomogą, to uderz to jakiegoś fizjo, co prowadzi jakąś kadrę sportową/ma się czym pochwalić i ma bogate doświadczenie. Inni lekarze i specjaliści, wyszukane zabiegi to wg mnie strata czasu, rzadko pomagają w takich kwestiach, co widać po wielu tematach na tym forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

USUWANIE BLIZNY PO SZYCIU NA TWARZY

Następny temat

Wysypka u niemowlaka

WHEY premium