SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Jeśli nie ma dyskomfortu przy innych partiach to ok ale jak z barkiem jest coś nie tak to powinieneś odczuwać dyskomfort np przy treningu klatki piersiowej czy grzbietu.

Z nadgarstkiem jest tak, że jak miałeś w dzieciństwie jakieś uszkodzenie czy stłuczenie to teraz przy obciążeniu może wyjść.
Robisz uginanie ze sztangą prostą na biceps?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Robię uginanie hantli z supinacją i uginanie hantli na kolanie,ale ból nadgarstka odczuwam dopiero kiedy odłożę hantle na ziemie po wykonaniu serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli jakieś ćwiczenia nie powodują doleglwiości bólowych to możesz je robić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Małach1
Robię uginanie hantli z supinacją i uginanie hantli na kolanie,ale ból nadgarstka odczuwam dopiero kiedy odłożę hantle na ziemie po wykonaniu serii.


To trudno wyczuć co się tam dzieje, nadgarstki z reguły się odzywają po przebytych kontuzjach lub uszkodzeniach. Ale jak byś dał radę to do fizjo śmiało się przejdź.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Być może należałoby zmniejszyć obciążenie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
No teraz to za późno na zmiane,bo ten ból mam już od soboty przy czymkolwiek gdzie barki pracują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli ból nie zniknie ty musisz sie wybrać do specjalisty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Małach1
No teraz to za późno na zmiane,bo ten ból mam już od soboty przy czymkolwiek gdzie barki pracują.


Dlatego tutaj sprawa już będzie bardziej przeciążeniowa. Jeśli ból pojawia się we wszystkich ruchach w barku to do lekarza lub fizjo trzeba się przejść.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6743
Ból pojawia się tylko przy używaniu barku,chociaż przed snem czasem też mnie boli w niektórych pozycjach ,ale ruszać mogę normalnie ręką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Małach1
Ból pojawia się tylko przy używaniu barku,chociaż przed snem czasem też mnie boli w niektórych pozycjach ,ale ruszać mogę normalnie ręką.


Ale tak czy inaczej nastąpiło ograniczenie funkcji więc coś jest nie tak. Przy wszystkich podstawowych ćwiczeniach nie powinno być bólu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu treningowego

Następny temat

Pomoc w przerobieniu planu treningowego 4dniowego na 3dniowy

WHEY premium