SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z bólem uniemożliwiającym ćwiczenie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Po prostu nie trafiłaś na odpowiednią osobę. Skonsultuj się z Tadeuszem Sowińskim (na forum Faftaqu). Jeśli wam się uda podjąć współpracę to osiągniesz zamierzone cele.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Leczenie w dużej mierze zjada moje skromne fundusze, w poniedziałek spotkam się z poleconą przez znajomych trenerką. Prawdopodobnie zostanę wrzucona na leki hormonalne, sprawdzę Pana którego polecasz, obawiam się że jednak przez finanse mogę być zmuszona poczekać. Póki co zostałam bez ćwiczeń, wybieram się do przychodni upewnić się że nie zafundowałam sobie dodatkowo przepukliny. Bardzo dziękuję Wam wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Obyś nie trafiła na partacza

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Zawsze tak trafiam ;) niestety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multi mix

Następny temat

KONKURS CROSSFIT I TREC

Wiecej