SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z adresem e-mail

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
Witam,mam pytanie odnośnie adresu e-mail.
Chce zamówic suplementy,po wybraniu tego co mnie interesuje przychodzi czas na uzupełnienie formularza.
Po tym wyświetla się aby podać poprawny adres e-mail.
I moje pytanie to jak mam wpisać poprawny e-mail skoro już to zrobiłem a mimo to cały czas wyskakuje ten komunikat przez co nie moge złożyć zamówienia.
Prosze o pomoc w tej sprawie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
wyślij maila do działu IT poprzez formularz zgłoszeniowy: https://www.sfd.pl/kontakt

lub bezpośrednio na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Możesz ze sklepem sfd się skontaktować, warto też podać czy masz juz konto czy składasz bez logowania, jak już masz konto to moze oczekuje byś podał maila na którego rejestrowałeś konto.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcialem zalozyc dziennik ale

Następny temat

napisane tematy oraz odpowiedzi

WHEY premium