SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Odblokiem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Witam mam na imie Michał mam 19lat.
Zrobilem sobie kuracje ktorej teraz troche zaluje bo niemam pojecia o Odbloku. Mam w domu Nolvadex (tabletki) i Pregnyl (zastrzyki jest ich cztery ) Czy mozecie mi pomuc jak mam to brac ? szukalem w wyszukiwarce ale nieznalazlem niczego:( ... Prosze o pomoc ostatni zastrzyk wbilem okolo miesiac temu. Zaxczynam u siebie dziwne zachowania, czasem robi mi sie słabo i raz nawet zemdlałem, i oczywiscie mam jeszcze jeden powazny problem zwiazany z funkcjami seksualnymi... Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Najlepsza Obrona jest atak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332

Dzieki Muzyk, jak napisalem "matematyka szkola podstawowa"! Widac nie uwazalem na lekcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
rozpisz cykl jak wyglądał dokładnie długość dawki środki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Co biłeś / jak długo / co ile / jaka dawka?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Wiec tak....
Oma- 10zastrz.
deca- 15zastrz
Sustanol- 5zastrz

zaluje bo bilem wszystko co jakto sie mowi Miałem pod reka... moja kuracja byla w czasie okolo 2miechy tak to trwało zastrzyki oczywiscie po 1ml. co 2 dzien bilem.

Dziekuje ze wogle ktos sie tym zainteresowal i chce mi pomuc. Miło z waszej strony...

Najlepsza Obrona jest atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nic nie rozumiem z tego cyklu, ale jezeli deca szla to juz prze***ane. Uderz hcg 1000 jm ed przez pierwsze 5 dni, pozniej 500 jm ed przez kolejne 9. Potem clomid 100 ed przez pierwszy 5 dni, 50 ed przez kolejne 9. Nolva od poczatku clomu 20 ed przez 30 dni. To miejmy nadzieje zalatwi sprawe.
Aha i nie bierz wiecej sterydow, daj sobie spokoj na dlugi czas, bo narobiles sobie z glupoty niezlego burdelu w tak mlodym wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6513
Na odblok jest już za późno. Powinieneś go zrobić 3 tygodnie ( w przypadku środków jakie stosowałeś) po ostatnim strzale. Teraz pozostało ci sie zaopatrzyć w jakiegoś tribulusa, witaminy, mineraly i czekać aż wszystko po woli samo wróci do normy. A to trochę potrwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Mylisz sie, jezeli mial prawdziwy nandrolon chvja mu dadza takie domorosle metody, zreszta co to za roznica 1 tygodnia? Poleci frontem z hcg i bedzie good, bez tego moze sie przyblokowac i na kolejne pol roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
scorpio ma racje! witaminki tutaj nie pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
kiedy ostatni raz dece biłeś? w jakich dawkach? rozpisz cykl po ludzku a nie na ilość soku

jeszcze nie jest za późno, dekanian nadrolonu bardzo długo siedzi w organiźmie. te 14 dni to jest okres półtrwania a nie oddziaływania na organizm. ester się kumuluje, to znaczy że jeszcze kilka tygodni po odstawieniu jest w oraniźmie:

załóżmy okres półtrwania 14 dni
załóżmy że mamy 1000mg skumulowanego estru:

po 14 dniach (2 tygodnie) zostało: 500mg
po 28 dniach (4 tygodnie) zostało: 250mg
po 42 dniach (6 tygodni) zostało: 125mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6513
W sumie jak sie lepiej przyjrzeć to macie racje, tydzień to nie jest znowu nie wiem ile. Jednak weźcie pod uwagę fakt, że odblok nie zrobiony w terminie może mieć odwrotny skutek do zamierzonego, powodować znaczny spadek jakości mięśnia, jego wagi i objętości w stopniu większym jak gdyby nie zastosował go wcale.
Brane przez niego środki nie posiadały żadnej uporządkowanej ciągłości, były wbijane od tak sobie, wiec nie można oczekiwać od niego, że postąpi rozważnie z kolejnymi środkami. Radze mu żeby sie nie pakował nie potrzebnie w sterydy jak nie posiada żadnej wiedzy na ten temat. Proponował bym mu natomiast zacząć sie dobrze
odżywiać, poczekać aż samo pomału przejdzie i organizm wróci do normalności. A na przyszłość jak zdecyduje sie na coś takiego niech poczyta trochę, uzupełni swoja wiedzę, będzie wiedział czym to grozi i odpowiednio sie zabezpieczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jednak weźcie pod uwagę fakt, że odblok nie zrobiony w terminie może mieć odwrotny skutek do zamierzonego, powodować znaczny spadek jakości mięśnia, jego wagi i objętości w stopniu większym jak gdyby nie zastosował go wcale

Po pierwsze to co napisales absolutnie nie jest prawda, po drugie ten odblok nie bedzie nie w terminie, tylko hcg troche spoznione, pozatym zupelnie ok.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2008-05-03 20:38:16

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino BD

Następny temat

Winko Strzały czy Tabsy??

WHEY premium