SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ćwiczeniami.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam. Mam 18 lat, ćwicze już od około dwóch lat.Do tej pory nie narzekałem na moją posture, jednak od ostatnich czterech miesięcy strasznie urósł mi brzuch. Nie chodzi tu o oponkę czy coś w tym stylu, po prostu cztery pierwsze kostki "kaloryfera" wyglądają odpowiednio,i na dole mam takie wybrzuszenie jak bym był gruby. Gdy zepnę mieśnie wszystko wygląda ok, jednak po rozluźnieniu brzucha ta dolna część odstaje jak by na pompowana. Na reszte mięsni nie narzekam stąd moje pytanie. Nie jestem pewien czy jest to wina nie właściwej diety czy tego że przez chwilke gdy miałem przerwe od ćwiczeń( miesiąc) czasami popijałem piwko.Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
W ostatnim zdaniu sam sobie odpowiedziałeś na pytanie . Problem wynika z nieodpowiedniego odżywiania oraz braku aktywności fizycznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
przez miesiąc czasu można sporo przybrać na brzuchu. Tak więc głowa do góry nie przejmuj się tylko rób nadal Swoje a będzie oks.

Zmieniony przez - dziii w dniu 2013-05-30 20:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Chodzi ci o aeroby, tak? Bo cwicze cztery razy na tydzień, normalną siłke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
a dotychczasowo było wszystko ok przy takim treningu jak robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Tak tak, brzuch był wzorowo wyrzeźbiony, może górne partie mniej. Dopiero od jakiegoś czasu ten dół wygląda jak balon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
No to skoro to piwko się pojawiało ograni michę jak przedtem miałeś skoro wszystko było ok. możesz dać trochę interwałów aerobów i cierpliwie poczekać a wszystko powinno wrócić do normy. Skoro mówisz, że nie jest do duży problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Dzięki za rade, biore sie do dzieła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Wiesz ja expertem nie jestem sam wiele się uczę i zmieniam:) Jeśli chciałbyś lepszych porad oraz wiedzy... to lepiej jak byś zbadał Swój temat w dziale odchudzanie są tam ogranieći ludzie którzy dadzą Tobie lepsze rady :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
No własnie w tym rzecz że nie jestem gruby. Może waże 78kg ale to w większości mięsnie. Mam dobrą budowe, od dziecka uprawiałem sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Wszystko jest zalezne kto jaki ma cel :) jeśli chcesz zgubić parę kg i wiesz gdzie popełniłes błędy to wystarczy tylko je skorygować a wszystko wróci do normy, więc naprawdę nie masz się czym przejmowac tym bardziej że masz 17 lat :) rób Sowje i tyle i
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a leki

Następny temat

Dieta na If do Oceny

WHEY premium