SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem po odbloku Prolo, Enan, Stanozol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1844
Witam wszystkich serdecznie.

Mam ogromny problem po odbloku i szukałem rozwiązania na tym forum, ale nie znalazłem konkretnie z tymi samymi wynikami badań, owszem były podobne, ale przy delikatnych różnicach były zupełnie różne rozwiązania, więc wolałem stworzyć nowy temat pod konkretny problem.
Cykl zakończyłem 15.01, a odblok około 15.02. Do dziś moje libido spadło do 0, samopoczucie do bani, depresja, przemęczenie, spadek siły oraz szybka utrata wagi.Praktycznie to co udało mi się zbudować na cyklu ( masa ) trafił szlag. Zrobiłem badania i się załamałem.

Poniżej wyniki.


Cykl wyglądał następująco:

Metka
1-4 tydz. 4x10mg
5-8 tydz. przerwa
9-12 tydz. 5x10mg

Prop
1-4 tydz. 3x250mg (pn, śr, pi)
5 tydz. 2x250mg ( pn, pi) i wejście na Enan

Enant
5 tydz. 2x500mg (śr, so)
6-10 tydz. 3x500mg (pn, śr, pi)
Bardzo źle reagowałem na Enanta po każdym strzale miałem opuchnięcie, i ból, który utrzymywał się nawet do 5 dni ( bez względu na miejsce iniekcji, czy to poślad - nie mogłem siedzieć, czy udo - ból podczas chodzenia, czy też bark, nawet pokazał się rumień na pół ręki, oczywiście ograniczenie ruchu ze względu na ból). w 11 tyg. nie dałem rady i wróciłem do Propa choć ze względu na jego "niedobór" mieszałem go z Enanem 250mg propa + 125mg Enana przez 11 i 12 tydz. cyklu (pn, śr, pi)

Prop
11-12 tydz. opisałem wyżej
13-15 tydz. 300mg (pn, śr, pi)
16 tydz. 300mg (po, śr) i 200mg (pi)
17 tydz 150mg (pn) i 100mg (śr, pi)

Stanozol
5-8 tydz. 3x100ml (po, śr, pi)
9-16tydz. 100ml e2d
17 tydz. 100ml ( pn. śr)

HCG
16-20 tydz. 500mj e2d - pozostał mi 1 strzał, który zrobiłem w 21 tyg.

Clomid
18-20 tydz. - pierwsza dawka uderzeniowa 200mg, później 50mg e0d

Nolva
18-20 tydz. 40mg e0d rozbite na 2x20mg rano i wieczorem. Pozostało mi 6 tabs, które przyjąłem w 21 tyg. w ten sam sposób jak wcześniej 2x20mg ( 3 dni)

Czy ktoś z forumowiczów posiada wiedzę co mogło być nie tak i czemu nie mogę się odblokować i pomóc mi w rozwiązaniu mojego problemu? Będę ogromnie wdzięczny za fachowe porady.

PS. Zmieniłem od 2 tyg. dietę w porównaniu z tym co jest w ankiecie i wygląda to tak:
B - 2g/kg
W - 3,4g/kg
T - 0,75g/kg

Choć nie wiem, czy dobrze zrobiłem...











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No cóż. Do takich dawek towaru podałeś HCG jak na lekarstwo. Tu powinno polecieć 15000iu do samego PCT a nie tylko w trakcie cyklu. Najadłeś się cloma i myslałeś, że wszystko wróci do normy.
Nie robiąc wcześniej badań zacząłeś nolvę, która pewnie była zbędna.

HDL też w dupie ale to pewnie przez wino. Miałeś wino na oleju, że tak rzadko wbijałeś czy sam na to wpadłeś?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
jaja ewidentnie nie ruszyły. zacznij odblok od początku, czyli hcg i pod ręką jakiś ia,3-4 dni po hcg wjazd na clom lub nolwa. hcg jak przedmówca pisał 15000- 20000 jednostek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Hdl rzeczywiście odbiega od normy , LDL na szczęście blisko widełek o hcg , napisali przedmówcy.
Nolva może mieć pozytywny wpływ na profil lipidowy według kilku badań, na uwagę zasługuje też fakt wysokiej prolaktyny co prawda w widełkach ale w górnej granicy normy.
Masz zwiększone, stężenie mocznika , może to świadczyć o o pogorszeniu czynności nerek, zmniejsz białko, zwiększ picie wody, możesz dodać wyciąg z pokrzywy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie napisałeś jeszcze ile ważysz, generalnie nie dałeś ankiety obowiązkowej
Na offie tłuszczy nie powinno się unikać, biorą one udział w produkcji testosteronu.

Bierz to pod uwagę przy rozpisywaniu diety.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1844
rkarpinski
No cóż. Do takich dawek towaru podałeś HCG jak na lekarstwo. Tu powinno polecieć 15000iu do samego PCT a nie tylko w trakcie cyklu. Najadłeś się cloma i myslałeś, że wszystko wróci do normy.
Nie robiąc wcześniej badań zacząłeś nolvę, która pewnie była zbędna.

HDL też w dupie ale to pewnie przez wino. Miałeś wino na oleju, że tak rzadko wbijałeś czy sam na to wpadłeś?


Cykl miałem rozpisany przez fachowca, lecz nie twierdzę, że jest on nieomylny ;)

horowitz
jaja ewidentnie nie ruszyły. zacznij odblok od początku, czyli hcg i pod ręką jakiś ia,3-4 dni po hcg wjazd na clom lub nolwa. hcg jak przedmówca pisał 15000- 20000 jednostek.


Czyli jakie ilości na strzał byłyby w moim przypadku obowiązkowe i przez jaki okres? Czy mam się obawiać przy dużych dawkach upośledzenia reakcji komórek Leydiga na LH, czy nie?

Jakie ia proponujecie i czy warto?

wnc1964
Hdl rzeczywiście odbiega od normy , LDL na szczęście blisko widełek o hcg , napisali przedmówcy.
Nolva może mieć pozytywny wpływ na profil lipidowy według kilku badań, na uwagę zasługuje też fakt wysokiej prolaktyny co prawda w widełkach ale w górnej granicy normy.
Masz zwiększone, stężenie mocznika , może to świadczyć o o pogorszeniu czynności nerek, zmniejsz białko, zwiększ picie wody, możesz dodać wyciąg z pokrzywy.


Białko już zmniejszyłem o 1g/kg od tygodnia - więc może pomału nerki się "naprostują" :)




Zmieniony przez - karson47 w dniu 2016-03-13 13:54:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
Daj ankiete!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1844
Ankieta poniżej, myślałem, że sama się dołączy, gdy ją wypełaniłem podczas zakładania tematu...

Płeć: mężczyzna
Wiek: 41
Waga: Teraz 76kg, zaraz po cyklu 15 stycznia 84kg
Wzrost: 178
Obwód klatki :
Obwód ramienia :
Obwód talii :
Obwód uda :
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 16%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia poprzedzona 15min. aero
Odżywianie :
Dieta na ostatnim cyklu: B - 3g/kg, W - 3g/kg, T - 0,4g/kg
Dieta od 2 tygodni: B - 2g/kg, W - 3,4g/kg, T - 0,75g/kg
Cel :
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : jak na wynikach widać
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :










Zmieniony przez - karson47 w dniu 2016-03-13 14:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No chłopie, w tym wieku to ja nawet bym nie schodził z cyklu
Jak nie planujesz dzieci to wbijaj na bombę i żyj

A jak planujesz to trzeba coś z tym zrobić. Dałbym HCG dużo. IA raczej można odpuścić bo masz e2 bardzo nisko. HCG tylko pomoże to odbić od dna.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1844
rkarpinski
No chłopie, w tym wieku to ja nawet bym nie schodził z cyklu
Jak nie planujesz dzieci to wbijaj na bombę i żyj

A jak planujesz to trzeba coś z tym zrobić. Dałbym HCG dużo. IA raczej można odpuścić bo masz e2 bardzo nisko. HCG tylko pomoże to odbić od dna.


:) Myślę, że na "nieschodzenie" z cyklu to jeszcze trochę czasu mam :)

Wolałbym jednak coś z tym zrobić... Czyli jak rozpisać odblok, aby wszystko wróciło do normy? Dawki, okres przyjmowania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testa cykl

Następny temat

CYKL dla początkującego - przede wszystkim RZEŹBA

WHEY premium