SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Problem po PCT

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 21
Waga 99
Wzrost 186
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 119
Obwód uda
Obwód talii 97
Staż na siłowni pare lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) teraz jest zwykła dieta zbilansowana, bo nie ma konkretnego planu treningowego ok. 3k kcal
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe raz w zyciu prop 8 tyg e2d 100 mg
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu przyrost masy mięśniowej i siły
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia ok.3,5 miesiąca
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) powyzej 20 lekko, z zwykłych obliczen wagi do pasa, obw biodra wychodzi mi 19 ale to raczej za mało, a nie mam wagi z wyliczeniem bf
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) szybko nabieram masę, ale na redukcji bardzo szybko tez waga spada
Stan zdrowia dobry - ostatnio zdiagnozowane nadcisnienie, nieleczone od ok. 16 r.ż, teraz włączone leki
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia norma jesli chodzi o owsłosienie
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Mam problem tego typu, ok,3,5 mies temu byl skonczony cykl prop solo 8 tyg 100 mg e2d. PCT było tak jak trzeba HCG i clomid. Po cyklu miałem wrażenie, że wszystko wróciło do normy, samopoczucie było okej, spadków praktycznie zero, zarówno siłowych i masowych. Dopiero po miesiącu zbiłem trochę z wagi(celowo) bo na cyklu przybyło ok 5kg. Wszystko było okej do teraz. Ok. miesiąca temu pojawił się delikatny ból jąder i czasami dopada mnie do teraz. Byłem już u lekarza i dostałem skierowanie do urologa. Niestety trzeba trochę poczekać w kolejkach. W międzyczasie zrobiłem podstawowe badania hormonalne, zeby sprawdzić czy tu leży problem. Wyniki w załączeniu. I teraz pytanie, leciec z tymi wynikami do urologa prywatnie, czy spokojnie poczekać? Estro może być dlatego, że jest tej wagi jakos o 5 kg za dużo? Samo zbicie wagi i lepsza dieta może naprawić ten problem? .Pozdr.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Co maja kg do estro?
Hormony tzn prolaktyna i estro byly zbite do norm przed sermami?
Wysłana -
Jak masz za dużą wagę to estro można mieć podwyższone, pytam, bo nie wiem czy przyczyna jest inna. Na koniec cyklu miałem problem, a mianowicie wydawało mi się, że gino mi się pojawia, ale to raczej to była jazda na bani, z resztą jak u wielu ludzi na 1 cyklu. Zbijałem to tamoxifenem. Po PCT podkreślam, że wszystko było GIT. W trakcie cyklu w większości tak samo.
Wysłana -
Toż estro delikatnie podniesione a tutaj już panika...

Chłopaku na takim estro najlepiej się większość z nas czuje i taki poziom estradiolu właśnie chcesz trzymać
Wysłana -
Ten bol jader to raczej nie od e2 a raczej napewno

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-04-18 16:58:20
Wysłana -
USG jąder sie kłania , ja bym wolał wydac pare groszy i isc teraz niz czekac i myslec a pamietaj, klejnoty ma sie tylko jedne
Wysłana -
Otoz to :)
Wysłana -
Dzięki za odpowiedż. Ogarnę lekarza, może uda się gdzieś dostać wcześniej, a jak nie to prywatnie, co zrobić :).
Wysłana -
puteskujwoj18
Dzięki za odpowiedż. Ogarnę lekarza, może uda się gdzieś dostać wcześniej, a jak nie to prywatnie, co zrobić :).

Od razu idz prywatnie
Wysłana -
Jak Ci to mocno dokucza to nie czekaj tylko wal prywatnie, jw. Te estro raczej niewiele ma wspolnego z Twoimi objawami.
Wysłana -
Ból jąder może się pojawiać też przy przepuklinie pachwinowej. Zwróć uwagę czy w okolicach wzgórka łonowego nie masz jakiego wybrzuszenia.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź