SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

Problem na telefonie

Wysłana -
siema.

nie wiem co się stało, może ktoś z adminów zna odpowiedź. jeszcze kilka dni temu wszystko było ok. mianowicie: będąc na wersji mobilnej, po zalogowaniu się, przerzuca mnie od razu na pełną wersję. z racji tego, że nienawidzę na telefonie przeglądać sfd w pełnej wersji muszę poznać przyczynę takiego zachowania strony. ktoś może pomóc dlaczego tak się dzieje? stało się to z dnia na dzień. normalnie mogłem się logować na swoje konto w wersji mobilnej i na niej zostawałem i mogłem komentować itd. A teraz po zalogowaniu mnie wywala z mobilnej i ładuje się pełna wersja. jest to nie do zniesienia przeze mnie.

ktoś coś?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
dziwna sprawa - testuje u siebie i działa mobilna ok
również sprawdziłem po przelogowaniu się

wynika z tego,że może to być jakiś problem u Ciebie
a jak jesteś na tej pełnej zalogowany i wpisze na pasku adres m.sfd.pl to też Ci nie działa mobilna?

Jeżeli problem będzie dalej występował poproszę o podanie większej ilości informacji i najlepiej bezpośrednio wysłania jej do IT
Wysłana -
Proszę napisać do it@sfd.pl lub work@sfd.pl wiadomość, która zawiera,
a) Print screen z sytuacji, która zaistniała (np. narzędziem "Wycinanie"),
b) Opis sytuacji
c) Adres IP z jakiego się łączy klient sprawdzić go można na : http://whatismyip.org/
d) Przeglądarka internetowa z jakiej się korzysta, najlepiej dokładna jej wersja lub w przypadku problemów z wersją mobilną: informacji o telefonie, przeglądarce i systemie

Pozdrawiam,
Wysłana -
Banan
a jak jesteś na tej pełnej zalogowany i wpisze na pasku adres m.sfd.pl to też Ci nie działa mobilna?

nie działa. wygląda to tak, że przełączam się na m.sfd.pl, załaduje stronę, mija 1-2sec i wraca na pełną. i tak ciągle. taka sytuacja zaistniała z dnia na dzień i póki co się utrzymuje, ciągle to samo.

dzięki wielkie za instrukcję. ogarnę to już sobie
Wysłana -
nie wiem z jakiego systemu operacyjnego na telefonie korzystasz /android, wp czy ios/ i z jakiej przeglądarki ale spróbuj może w opcjach samego systemu (lub przeglądarki) wymusić wczytywanie stron w wersji mobilnej właśnie - często w andku by default jest ustawiona wersja desktopowa. tutaj np. tutorial dla androida jak to zmienić: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/kompendium-wiedzy-do-android-czesc-3-4168/strona/15835.html 
Wysłana -
ok dzięki zobaczę, co da się zrobić. mam androida.
Wysłana -
Powiem szczerze ze nie mialem czasu ogarnac tego tematu do tej pory, jednak w magiczny sposob wszystko sie samo naprawilo, pure magic wlasnie pisze ten koment z mobilnej wersji i jest wszystko git wiec ja nie wiem co bylo nie tak przez ost tydzien, taka oto zagwoztka.
Wysłana -
Może jakiś przypadek;) albo weszła jakaś poprawka ,aktualizacja przeglądarki
W razie problemów , gdyby się powtórzyło pisz śmiało
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź