SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na telefonie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
siema.

nie wiem co się stało, może ktoś z adminów zna odpowiedź. jeszcze kilka dni temu wszystko było ok. mianowicie: będąc na wersji mobilnej, po zalogowaniu się, przerzuca mnie od razu na pełną wersję. z racji tego, że nienawidzę na telefonie przeglądać sfd w pełnej wersji muszę poznać przyczynę takiego zachowania strony. ktoś może pomóc dlaczego tak się dzieje? stało się to z dnia na dzień. normalnie mogłem się logować na swoje konto w wersji mobilnej i na niej zostawałem i mogłem komentować itd. A teraz po zalogowaniu mnie wywala z mobilnej i ładuje się pełna wersja. jest to nie do zniesienia przeze mnie.

ktoś coś?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
dziwna sprawa - testuje u siebie i działa mobilna ok
również sprawdziłem po przelogowaniu się

wynika z tego,że może to być jakiś problem u Ciebie
a jak jesteś na tej pełnej zalogowany i wpisze na pasku adres m.sfd.pl to też Ci nie działa mobilna?

Jeżeli problem będzie dalej występował poproszę o podanie większej ilości informacji i najlepiej bezpośrednio wysłania jej do IT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Proszę napisać do [email protected] lub [email protected] wiadomość, która zawiera,
a) Print screen z sytuacji, która zaistniała (np. narzędziem "Wycinanie"),
b) Opis sytuacji
c) Adres IP z jakiego się łączy klient sprawdzić go można na : http://whatismyip.org/
d) Przeglądarka internetowa z jakiej się korzysta, najlepiej dokładna jej wersja lub w przypadku problemów z wersją mobilną: informacji o telefonie, przeglądarce i systemie

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Banan
a jak jesteś na tej pełnej zalogowany i wpisze na pasku adres m.sfd.pl to też Ci nie działa mobilna?


nie działa. wygląda to tak, że przełączam się na m.sfd.pl, załaduje stronę, mija 1-2sec i wraca na pełną. i tak ciągle. taka sytuacja zaistniała z dnia na dzień i póki co się utrzymuje, ciągle to samo.

dzięki wielkie za instrukcję. ogarnę to już sobie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem z jakiego systemu operacyjnego na telefonie korzystasz /android, wp czy ios/ i z jakiej przeglądarki ale spróbuj może w opcjach samego systemu (lub przeglądarki) wymusić wczytywanie stron w wersji mobilnej właśnie - często w andku by default jest ustawiona wersja desktopowa. tutaj np. tutorial dla androida jak to zmienić: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/kompendium-wiedzy-do-android-czesc-3-4168/strona/15835.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ok dzięki zobaczę, co da się zrobić. mam androida.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Powiem szczerze ze nie mialem czasu ogarnac tego tematu do tej pory, jednak w magiczny sposob wszystko sie samo naprawilo, pure magic wlasnie pisze ten koment z mobilnej wersji i jest wszystko git wiec ja nie wiem co bylo nie tak przez ost tydzien, taka oto zagwoztka.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Może jakiś przypadek;) albo weszła jakaś poprawka ,aktualizacja przeglądarki
W razie problemów , gdyby się powtórzyło pisz śmiało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wykupić abonament

Następny temat

Moje ip zostało zablokowane

WHEY premium