SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Witam!

1. WIEK: 28
2. WAGA: 97
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: ?
-udo: 68
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 5
-tłuszcz: 2-3
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2140
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 145
-martwy ciąg: 200
-przysiad: 160

Chciałbym uzyskać Wasze porady, ponieważ pojawił się pewien problem. Jestem na cyklu od połowy maja, leciało enan + bold + meta (meta krótko bo źle się czułem), później na redukcji prop 150 e2d + tren (tri 300 ew / ace 75 e2d) + stano oral 40 mg ed. Od połowy października leci susta 500 mg ew. Wszystko było ok, ale w weekend rano wstając z łóżka zabolał mnie sutek i okazało się, że mam guzek wielkości 1/3 ziarnka ryżu, przy dotyku kłujący ból. Żadnych zmian wcześniej nie zaobserwowałem, więc nie macałem sutków wcześniej. Do tego pojawił się problem z utrzymaniem wzwodu. Na badania mam możliwość iść w poniedziałek, co na pewno uczynię. Sądzę, że podskoczyły estro, tylko dziwię się, że na sus solo to nastąpiło. Badania zrobię: morfologię, próby wątrobowe, prolaktynę, estradiol, estrogen, całkowity testosteron. Czy coś jeszcze dorzucić? Powinienem w tym tygodniu podać HCG, wstrzymać się do badań?
Dzięki za odpowiedzi.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wstrzymaj się to na pewno.

Jest środa, poniedziałek trochę daleko, wal jutro na badania. Szybciej będzie wynik szybciej dostawisz co trzeba.

Badania oczywiście na czczo pomiędzy 7.00-10.00 rano.

Możesz dorzucić mocz, kreatynine, lipidogram i jonogram.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Tak, wiem, że na czczo, u mnie laborka 8-10, jutro pójdę z rana, bo nie ma wyjścia. Dzięki, jak będę miał wyniki, to wrzucę. A tak z doświadczenia, możesz określić czym to może być spowodowane, żebym już się rozpytał o dostępność ewentualnie.
Dodam, że do poprzedniego tygodnia, wszystko było ok, libido i seks kosa.


Zmieniony przez - bartek_box w dniu 2015-12-02 08:41:47

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Przyczyny moga byc rozne, nie ma sensu wrozyc. Badania podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Ok, jasne, jutro o 8 melduję się w laborce i jak tylko będę miał wyniki, prześlę na forum. Dzięki!

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, że winą jest estrogen. Badania to oczywiście zweryfikują ale w sumie możesz sobie zacząć już organizować jakiś IA.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jest podobnego zdania,jak kolega wyżej, tym bardziej jak leciał czy leci tren badania estrogenu mogą być przekłamane. Po badaniach daj dawkę uderzeniową IA przez tydzień jak okaże się że estrogen jest w kosmosie.
Zbadaj też dodatkowo progesteron jak leciał tren co prawda leciało jednocześnie winko , nie powinno go wywalić, jednak w przyrodzie wszystko może się zdarzyć.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Zdaję sobie sprawę, że to estro wyskoczyły wysoko, tren zakończyłem 6 - 7 tygodni temu. Zrobię badania i będzie wszystko jasne. Zrobię progesteron, pominąłem go wcześniej przez przypadek. Mam zamiar podać następujące:
morfologia
OB
kreatynina
lipidogram
jonogram
e2
prl
pg
t całkowity
I jeszcze zapytam, jak szybko widać działanie ia? W pierwszym tygodniu ustaje ból w sutku i poprawia się jakość wzwodu? Bo niby jest fajnie, podniecam się elegancko, staje ładnie ale zaraz opada. Tak czuję, że estro wyskoczyły i broją :)
Jak jutro badania, to odpuścić dzisiaj siłkę, czy nie ma znaczenia?


Zmieniony przez - bartek_box w dniu 2015-12-02 10:32:36

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wszystko zależy stosowanego IA najsilniejszy masz u większości osób , w tej kolejności.

1 Letrozol -np preparat femara.
2]Exemestanum np preparat symex
3] Arimidex preparat- als Anastrozole.

Exemestanum nie wywołuje odbicia estrogenowego , a letrezol działa najsilniej.



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-12-02 10:35:13

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Testosteron badać z zaznaczeniem, że może być ponad normę, czy nie ma znaczenia? I odpuścić dzisiaj trening przed jutrzejszymi badaniami?

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nie ma znaczenia. Chyba, że chcesz znać dokładny wynik. Na trening możesz normalnie iść.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozrabianie HCG w insulinówkach ze stałą igłą

Następny temat

estradiol, anastrozol a stawy

WHEY premium