SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Problem mięsniowy, bark, łopatka, dźwigacz łopatki, miesień równoległoboczny

Wysłana -
Witjacie, to mój pierwszy post na forum.
Na wstępie chcę napisać iż nie uczęszczam na siłownie, ale kieruje tutaj swoje pytanie gdyż geneza powstania mojego problemu może mieć odzwierciedlenie w problemach, których można nabawić się na siłowni.
Mianowice, pracowałem przez blisko rok na taśmie, do której stałem bokiem, ustawiony prostopadle biodrem do osi taśmy. Praca polegała na tym żę wyprostowaną ręką (całą, przedramienim i ramieniem) ze skrzynki wyciągłem przedmioty ważące od 2kg do 10 kg. Częstokroć 8godzin dziennie, po kilka tysięcy takich samych ruchów. Po 7 miesiąch pracy zacząłem odczuwać ból w okolicach które przedstawiają poniższe linki::
Dzwigacz
Rhomoboid
Anterior

Pracy tej nie wykonuję już od czerwca 2017 roku. Od lipca rozpocząłem rehabilitację bolesnych miejsc. Diagnoza początkowa to był problem ze stawami, miałem jakieś zabiegi "prądami" na staw barkowo-obojczykowy. Niestety nie pomogło. Następnie miałem serie około 5 bolesnych terapi manualnych w miejscach bolesnych, poprawe określiłbym na 10-15%. Po tych zabiegach u dwóch neurologów otrzymałem diagnozę, punktów spustowych. Dodam iż bez wykonywania jakichkolwiek zdjęć, prześwietleń itp. Poddałem się seri 6 zabiegów igłoterapii, po 3 na lewą i prawą stronę.
Bezposredniu po zabiegu ból ustępował, ale w głebi nadal go odczuwałem. Po upływie kilku tygodni od każdego zabiegu, ból wraca z praktycznie takim samym natężeniem i najbardziej uciążliwy jest w okolicach przedstawionych na poniższym zdjęciu:Moje pytanie brzmi, czy ktoś z was miał takie problemy? Gdzie szukać przyczyny?? Do jakiego udać się specjalisty. Na rehablitacje wydałem juz 2000 złotych i tracę nadzieję na poprawę, a ból utrudnia mi życia, bo towarzyszy mi cały czas podczas każdego napięcia mieśni w tych okolicach.Zmieniony przez - klekot77 w dniu 2018-02-06 12:11:07

Zmieniony przez - klekot77 w dniu 2018-02-06 12:11:25
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Skąd jesteś może będę mógł polecić jakiegoś sprawdzonego terapeutę ?
Wysłana -
Jestem z Wrocławia.
Wysłana -
Sprawdź powiadomkę, wysłałem namiary w wiadomości prywatnej
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź