SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem masy i mety.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 20 lat i sportem zajmuję się od 1 roku. Mam problem bo przy wzroście 180 cm ważę 60 kg. Próbowalem juz różnych odżywek białkowych ale nic z tego nie było przymierzam się do 100 tabsów mety. Jak myślicie pomoże. Chciałbym przytyc 10-15 kg. Czekam na wasze odpowiedzi !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Rok to za malo zeby zaczac brac !

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mało dziwne jeśli po roku nie widzę efektów to nie wydaje mi się żeby to było za mało. to po jakim czsie będzie wystarczająco?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jezeli nie widzisz efektow zacznij zastanawiac sie nad popelnianymi bledami treningowymi i odpowiedznim odzywianie wraz z suplementacja. Na 100% nie wiesz jak trenowac jeszcze. Dopiero jak to juz wykorzystasz co zajmuje jakies 3-5lat (moze u niekorych krocej) pomysl o SA.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jesli nie mam kiedy regularnie się odżywiać tzn. pracuje od 9-18 i jadam rano w pracy tylko trochę i na wieczór to co radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Bierz jedzenie do pracy. Bez jedzenia nawet strydy Ci nie pomoga! Zawsze mozna znalezc czas na posilek.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182


1) Nie zbudujesz masy z oleju w ampulce albo z proszku w tabletce, mase buduje spozywane jedzenie i suplementy ktore poprawiaja jego przyswajalnosc.
2) Po roku treningow w twoich miesniach jest zbyt malo receptorow sterydowych ktorych zapchanie przed wytworzeniem ich pod wplywem treningu wystarczajacej ilosci przez organizm moze spowodowaz "zapchanie" tychze receptorow i zablokowanie ich na okres duzo dluzszy niz potrzebny do wytworzenia ich odpowiedniej ilosci. Rezultatem bedzie "cykl ktory nie dal mi nic poza skutkami ubocznymi" ktore moga wystapic znacznie silniejsze niz w organizmie osoby przygotowanej do wspomagania z zewnatrz.
3) Podsumowujac - Jesli nie masz czasu na jedzenie w pracy - kup batony energetyczne lub odzywke bialkowo weglowodanowa ktora te posilki zastapi, dodatkowo kup aminokwasy i sprobuj suplementow ktore przyspieszaja rozwoj miesni (kreatyna, hmb) naucz sie trenowac, obserwuj swoj organizm, nie paplaj na silowni - tam sie trenuje. Widziales kiedys rozmawiajacych w trakcie treningu hokeistow? Albo Lekkoatletow? TRENING czy odbywa sie na silowni czy na biezni jest proba podniesienia wydolnosci trenowanych miesni i tylko traktowany powaznie ta wydolnosc poprawi...

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
W pracy zawsze mozna znalezc czas na jedzenie ...

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
dobrze gadasz venom, masz soga

smierc nie zrobisz 10-15kg na 100mety przy takim odzywianiu i stazu treningowym, nigdy!

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze nie złapię od razu tyle masy. A co do gadania na silowni to nie mam tam z kim gadac bo przeważnie trenuję w swojej domowej siłowni.
Ile gram białka muszę zjadać dziennie żeby zacząć oglądać efekty w postaci wzrostu masy ciała. Zawsze miałem problem z przełamaniem mojej małej masy. Co radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
2-3 gramy bialka na 1 kg masy ciala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Androbolic - Kaizen, Prolab.

Następny temat

metka + kreatyna (jak i ile???)

WHEY premium