SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Problem jak brac

Wysłana -
Mam zamiar zakupic to bcaa rocket nutrition,olimp omega 3, rocket nutrition creatine, nitro bolon, flexogenic, bio tech iso whey, animala witaminy, carbo fit max, i sleapera. Mam dylemat czy dozucic jeszcze przedtreningowke i jak to brac. Dlugo nie cwiczylem i chcialem zaczac od nowa i szukam pomocy
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jak długo nie ćwiczyles i zaczynasz od nowa to czemu zaczynasz od worka supli? odżywianie dopięte? trening dopięty? na początku jak te dwie rzeczy dograsz to nic nie będziesz potrzebować, ewentualnie białko do uzupełnienia braków i urozmaicenia diety a po jakimś czasie zaczniesz myśleć co dorzucać, bo nawet nie podałeś żadnych danych o sobie ani celu jaki chcesz osiągnąć
Wysłana -
nitrobolon który,bo energized mozna powiedzieć niby taka przedtreningówka, trochę sporo tego, zego oczekujesz, daj ankietę działu.
Wysłana -
Jak miałeś długa przerwę to nie mało przesadzać z suplementami .
Odzywki uzupełniające diete , witaminy
Wysłana -
Moja przerwa to 3 lat. 171 wzrostu 85 waga zlalem sie troszke. Nawed bardzo w szczycie formy 45 na lapie i 160 na klate na start djete dam rade trzymac przez 1.5 miesiaca potem jade na 3 miesiace do pracy i potem 1.5 w domu i tak caly czas w pracy nie mam za duzego wyboru z jedzeniem raz na 2 tygodnie do sklepu a tak nas karmia. Ryzu jest i kurczaka he he ale przewaznie swinia. I wlasnie mam problem jak to zaplanowac chcialbym ruszyc i zeby poszlo na start bo potem jak zalapie to juz na nowo bede sie trzymac. I tak wlasnie zaplanowalem taki cykl. Nie wiem co do laczenia nitrobolonu z kreatyna mono jak to zrobic. Moze jeszcze gajnera dozucic
Wysłana -
Moja przerwa to 3 lat. 171 wzrostu 85 waga zlalem sie troszke. Nawed bardzo w szczycie formy 45 na lapie i 160 na klate na start djete dam rade trzymac przez 1.5 miesiaca potem jade na 3 miesiace do pracy i potem 1.5 w domu i tak caly czas w pracy nie mam za duzego wyboru z jedzeniem raz na 2 tygodnie do sklepu a tak nas karmia. Ryzu jest i kurczaka he he ale przewaznie swinia. I wlasnie mam problem jak to zaplanowac chcialbym ruszyc i zeby poszlo na start bo potem jak zalapie to juz na nowo bede sie trzymac. I tak wlasnie zaplanowalem taki cykl. Nie wiem co do laczenia nitrobolonu z kreatyna mono jak to zrobic. Moze jeszcze gajnera dozucic
Wysłana -
którego nitrobolna bedziesz miał ? jak II to mozesz np przed treningiem dać nitro po treningu mono, w nietreningowy mono
Wysłana -
Nitro to słaby stack , obecnie mamy dużo lepszy wybór suplementów .
https://www.sfd.pl/sklep/Kreatyny-k112.html 
Wysłana -
wrzuc sobie pojedyncza forme, beta-alanine, kofeine i masz dobry misk okolottreningowy
pozniej przyjdzie czas by pomyslec o bardziej rozbudowanej suplementacji, teraz wszystko bedzie rozgrywalo sie o diete i powrot do regularnych treningow
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź