SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
Witam, chciałem się dowiedzieć od was pewnej rzeczy a mianowicie chodzi mi o chudnięcie i grubnięcie na przemian w przegubach , masa z innych partii stale się utrzymuje , a i waga pokazuje jednakowo , miał ktoś podobny problem ? Diety nie mam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
moze mam problem z czytaniem ze zrozumieniem ale nic nie skumalem z tego co napisales, sformuuj to po polsku raz jeszcze

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Przedramiona Ci chudną czy nadgarstki? To akurat wydaje mi się takie partie że jak nie masz predyspozycji ani nie trenujesz ich jakoś specjalnie to nie urosną. Może masz takie okresy że ćwiczysz jakoś bardziej te przedramiona więc mają większy obwód, odpuszczasz i chudną?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
W nadgarstkach , jestem ektomorfik może to też być przyczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
W tym miejscu to jedynie wody mozesz nabrać, moze jakieś problemy z krążeniem, organizm zatrzymuj wodę
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki gryczane

Wiecej