SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem.!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 182,5 cm wzrostu waze 65 kg, i mam 31 w obwodzie ramienia.
( TRAGEDIA)
Jak szybko zwiekszyc mase?
czy opo jakims gainrze i kreatynie bedzie cos widac.......???
( mam 15 lat.)
A i czy oplaca sie kupic za 650zl.
dlugi gryf na klatke, cztery zaciski , 2 hantle , krotki prosty gryf np. na bikole ( wszystko orginalne) + 130 kg obciazenia nieorginalnego ale no wiecie dobrego ???
jEDNI MOWIA ZE WARTO A DRUDZY ZEBYM LEPIEJ KUPIL KARNET NA SILOWNIE.???????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
kup jesli masz od kogo wszystko nie orginalne ale DOBRE mam z kumplem sprzęt nieorginalny chantle gryf ławkę nie są ze ale sa o.k. i można pakować



"ból to twój najlepszy przyjaciel"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
no jeszcze laweczka i podstwaki

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
a szybko to mało co się da. Choć i tak największe postępy sa przy rozpoczynaniu ćwiczeń np. w ciągu 3 miesięcy z 40 kg w wyciskaniu można dojśc do 65 - czyli 25 kg, a jeszcze więcej procentowo. Ale jeśli chcesz nabrać w ciągu 3 miesięcy kształtów Arnolda to sorry, ale nie tędy droga

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze ze znace krola arnolda heh/
Wiec ja mam zamiar poswiecic sie dla pakowania...ostro. niechcem cwiczyc 3,4miesiace.....
Mam zamiar cwiczyc dotad do poki bede mial czas i mozliwoscii.
Tz. sie kope lat.
Wiec pierwszy rok poltory moge precwiczyc w chacie???


Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No pewnie że możesz , nie tylko przez rok ale jak długo będziesz chciał . Domowy sprzęt w zupełności wystarcza żeby rozbudować mięśnie , a tymbardziej dla początkującego zalecane są wolne ciężary .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
...ja tez cwicze w domu (tzn w piwnicy)cwicze od roku i jestem zadowolony z efektow -co do sprzetu to na początek nie radze ci kupowac tylu obciazen (130 kg to duuuzo za duzo) a za tą kase moglbys kupic lepszy zestaw ...niezbedna bedzie lawka (nowa- ze skosem ok. 300 zeta ...mozesz kupic uzywaną lub bez skosa jak nie masz kasy) do tego 2 sztangi by sie przydaly (jedna na lawke ok 170 cm druga na biceps triceps i inne -powninna byc krotsza, moze byc lamana)
no i do tego ze 3, 4 rodzaje hantli ...albo kup lepiej takie regulowane na krazki (co prawda mniej wygodne ale wychodzą taniej) no i oczywiscie obciazenia na szatngi
za to wszystko powninenes (w tanim sklepie np. na promocji w makro) zaplacic ok 700, 800 zeta a jak chcesz kupic uzywane to mozesz trafic nawet za ok 400, 500 ...w twojej okazji jest za duzo obciazenia ktore jest bardzo drogie dlatego licza sobie 600 zeta ...jak masz duzo kasy na zbyciu to mozesz wziasc ale ja bym skombinowal sprzet inaczej
***ROSNIJ Z NAMI***
pozdrawiam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do sprzętu - to jestem za kupnem, nie ma co się kłócić o parę złotych jeśli wszystko jest solidne, zresztą uważam, że jest to niedrogo.
Kulturystyka to sport dla cierpliwych. Po twoich wymiarach stwierdzam, że masz podobną budowę a tym samym podobne predyspozycje co ja - czyli nie będzie lekko, na efekty będziesz musiał ciężko pracować, ale wierz mi, że warto!
Jak zaczynałem to miałem 181 cm i 62 kg, dzisiaj /po 10 latach - z małymi przerwami/ mam 186 cm i 100 kg i nie powiedziałem jeszcze dość.
Więc życzę Ci powodzenia i żebyś nie musiał się tyle męczyć co ja - w końcu dzisiaj są bardzo duże możliwości jeśli chodzi o nowoczesne suplementy.
Pozdrawiam.

Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
ales go zachecil z tym ze po 10 latach przybylo ci tyle i tyle))))



z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki!!!za odp.
wie po 10latach to musisz ostro wygladac.
Co do odzywek it . to tez uwazam ze sa etraz pewnie lepsze.
ale ja chce zeby po 4 czy 3 latach bylo juz cos widdac....

Tz. wtedy chcem juz byc szerokim ..moze nie tak za mocno ale juz musi byc wmiatre ostry efekt


Zycze osiagniecia wymarzonej sylwetki

Michal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

experci i wygi kulturystyki

Następny temat

pytanie zupełnie początkującej dziewczyny

Wiecej