SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proźba :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
No wiec jest taka sprawa chciałbym zebyscie wsadzili tu zdjecia swoich rozstepow najlepiej z bliska poniewaz moj kumpel leszcz zalany tłuszczem twierdzi ze ma rozstepy a ja mu mowie ze to bardziej wyglada jak wysypka a nie rozstep wiec zeby mu udowodnic prosze was o wasze rostepy gdyz ja nie posiadam własnych prosze o wyrazne zdjecia najlepiej z bliska dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
wiesz bardzo trudno będzie :-/ ponieważ szukałem u siebie we fotkach i na sfd no i nic ale rozstęp wygląd jak długa larwa i tyle

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa i co bedzie chodził kozaczył ze ma rozstęp który mu na dupsku wywaliło bo za dużo żre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
ja mam roztępy i sie nie chwale tylko wstydze (na bibolu)

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja mam małe rozstepy na bokach klatki i tez zabardzo sie nimi nie chwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja się chwale szczególnie jakbym ze 45 cm w łapie miał (po zimie bede tyle miał!!! ) i miec rozstępy tu na zgięciu ręki gdzie jest żyła (no tu gdzie narkomani walą zaszczyki) to jest fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
założyłem temat tam sie wypowiadajcie po co bedziemy mu sie chwalić i zaśmiecać autorowi post

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
nio hehe tak wogule to ja wiem jak to wyglada ale chce mu pokazac zeby nie gadał bzdur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
https://www.sfd.pl/temat134752/ - tu masz parę.. Używaj wyszukiwarki..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=Tapety=

Następny temat

[WAW] gdzie siłownia?

WHEY premium