SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Prośba o wybór odpowiedniej suplementacji

Wysłana -
TomQ-MAG
no juz wyglada to lepiej, jednak trzeba by bylo jeszcze przeliczyc kalorie chociaz

tak to wygląda :D

Wysłana -
No to dowal do tego z 500 kcal i musi ruszyc
Wysłana -
flex1976
No to dowal do tego z 500 kcal i musi ruszyc

tylko nwm co jeszcze dodać ;/
Wysłana -
to na co masz ochotę, twaróg, orzechy, owoców trochę więcej, makaron czyli możesz taki posiłek sobie połączyć makaron+twaróg+orzechy+owoce, bez problemu tu 500g uzbierasz nawet taki na kolację walnąć 50g makaronu razowego-180kcal+ truskawki 300g - 80kcal, orzechy włoskie 20g - 120kcal + twaróg lub serek wiejski twaróg ma na 100g od 90kcal do 120 w zależności od ilości tłuszczu, a serki lekkie ok. 100-110kcal
Wysłana -
DJ_DoDo
to na co masz ochotę, twaróg, orzechy, owoców trochę więcej, makaron czyli możesz taki posiłek sobie połączyć makaron+twaróg+orzechy+owoce, bez problemu tu 500g uzbierasz nawet taki na kolację walnąć 50g makaronu razowego-180kcal+ truskawki 300g - 80kcal, orzechy włoskie 20g - 120kcal + twaróg lub serek wiejski twaróg ma na 100g od 90kcal do 120 w zależności od ilości tłuszczu, a serki lekkie ok. 100-110kcal

Dziękuje tylko nie wiem czy mi się to nie znudzi jak to będę jadł cały czas na sniadanie i kolacje
Wysłana -
z czasem pewne posilki "kulturystyczne", dietetyczne wchodza w krew, ja od kilku lat jem podobne zestawy%)
Wysłana -
to tylko przykład, możesz lawirować rodzajami owoców, zakupić wpc zamiast twarogu albo kazeinę lub whey pudding, orzechów jest dużo rodzaji jak i innych źródeł tłuszczu
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź