SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o wsparcie w przygotowanaich do Mistrzostw Polski

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2858
Witam!
Chciałbym poprosić o pomoc w przygotowanaich do Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w których wystartuje w pchnięciu kulą. Odbędą się one 21-24.01.10. Zapewne przygotowania te zaowocują rownież w startach letnich w których pokładam dużą nadzieje. Dotychczas otrzymane fundusze inwestowałem w całkowicie w te przygotowania. W sporcie tym bardzo duża role odgrywa siła, więc jest on ściśle powiazany z treningami na siłowni. Co za tym idzie przy trenowaniu na wysokim poziomie niezbędne są również odżywki które wspomogą moja prace włożona w te przygotowania. Dlatego kieruje się do Państwa z ogromną proźbą o sfinansowanie suplemetów, które wspomogą mnie w przygotowaniach do tych ,że Mistrzostw. Jak wiadomo trenwoanie w naszym kraju nie jest łatwe, jak zwykle klub,miasto twierdzą, że nie maja pieniedzy na takie wydatki... Uniemożliwia mi to trenowanie na dostatecznym poziomie ,aby nadal pozostawać w czołówce. Wzamian za tak wielką pomoc odzieńczył bym sie obszerna relacja z tych że przygotowań.

A jak kogoś interesuja osiagniecia to podam kilka:
2007 - 4. miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski Młodzików
2007 - 7 miejsce w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Polski Młodzików
2008 - 9 miejsce w pchnięciu kulą na Halowych Mistrzostwach Polski
2008 - 12 miejsce w pchnieciu kulą na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych
2008 - 13 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodyszych
2009 - 2 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych
2009 - 11 miejsce w pchnięciu kulą an Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych
2010 - ?

Z góry Dziekuje za wsparcie.
VonPampero


Zmieniony przez - VonPampero w dniu 2009-12-27 21:37:37

Zmieniony przez - VonPampero w dniu 2009-12-27 21:53:30

Pain is temporary,pride is forever. - Ból jest chwilowy,chwała jest wieczna.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Popieram kolegę w 100% ! Jeśli tylko jest zapał i talent to trzeba go rozwijać dalej . Niestety w naszym kraju nie da się rozwijać . Chcesz się rozwijać musisz mieć znajomości w danym województwie czy też w centrali . Gdybym miał tylko firmę to na pewno pomógłbym Tobie lecz sam trenuję pchnięcie kulą i jestem z Tobą ! Powodzenia w przygotowaniach !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
o kurva zejdź na ziemie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

carbo - ile przed treningiem?

WHEY premium