SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ułożenie planu. 10 lat !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odzywianie z działu Plany SFD - opinie klientów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
Siemka.
Mam 10 lat, 133cm wzrostu i 25kg.
Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ponieważ jestem nowy (jak w złym to sorki).

No więc tak:
Proszę was abyście pomogli mi ułożyć jakiś plan ćwiczeń, aby urosnąć. Sądzę, że będzie to rozciąganie w końcu na wzrost .

Codziennie robię przysiady (40), skłony do nóg na stojąco (20) i pompki (40). Skończyłem z frytkami, chipsami itp. i jem owoce.
Chcę urosnąć jak i poćwiczyć trochę na mięśnie (brzucha, rąk i nóg).

Pliska o szybką odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak nie chodzisz do żadnego klubu sportowego to mozesz zapytać wuefistę co mozesz robić, napisz później co Ci podpowiedział.
generalnie jednak trening z własnym ciałem bedzie jedynym słusznym jeśli idzie o trening siłowy w Twoim przypadku.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Niedługo 5 latki będą się pytały jaką kreatyne polecamy ...

Nie musisz ćwiczyć w takim wieku wg. mnie, rozciąganie i rezygnacja z śmieciowego jedzenia jak najbardziej ok. Ale urośniesz tyle ile masz w genach, więc nie ma co kombinować Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
No wiem wiem, ale ja proszę o P L A N

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 10

Waga : 25

Wzrost : 133

Cel treningowy : Siła, Wzrost

Staż treningowy na słowni : 0

Uprawiane inne sporty : Piłka nożna (na podwórku)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : drążek, hantle (można założyć do 25kg)

Dieta : nie

Przeciwskaznania medyczne : nie

Zażywane suplementy : nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Szybkości rośnięcia nie przyśpieszysz. A co do planu to "trening domatora" na obciążeniu swojego ciała, pompki, podciagania itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
thx:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
daj soga a nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
Może ktoś inny jeszcze podpowie co do planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4760
W tym wieku to jedynie ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Żadne ciężary!!! One pomogą ci jedynie w nabawieniu się wad postawy. Nie układaj żadnego planu, zdrowo się odżywiaj (jedz naturalne, jak najmniej przetworzone produkty oraz dużo owoców i warzyw, ogranicz słodycze) spędzaj dużo czasu na podwórku grając w piłkę, kosza czy cokolwiek innego. Możesz zapisać się na jakiś sport walki jeśli cię to interesuje. W domu jeśli masz taką możliwość możesz podciągać się na drążku, robić pompki, przysiady i to tyle. Nike potrzebny jest ci żaden plan, a jedynie chęci :)
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Poczekaj jeszcze trochę, wkrótce urośniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 273
niby 10 lat a lepiej się orientuje na forum i zadaje konkretne pytania, nie to co niektórzy ;]
...
Napisał(a)
Usunięty przez Sir_Lukasz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1633
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę czy na rzeźbę?

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium