SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o porady dot. supli

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65
Witam.
Chciałem w miarę czasu kogoś doświadczonego prosić a analizę tego co napiszę, i czy tutaj coś zmienić - głównie chodzi mi o suplementy, ale przyjmę i uwagi co do reszty.

Mam 23 lata, 191 cm wzrostu, ważę w tej chwili 95 kg (zleciałem ze 114)
Ćwiczyłem w domu już około 1 roku a6w + brzuszki, pompki + bieganie codzienne + rower.
Zacząłem zabawę z siłownią jakiś miesiąc temu, chodzę co 2 dni na 1,5-2 godz - bieżnia 5-7 km i siłowe na wszystkie mięśnie (staram się tak).

Chcę zrzucać dalej ale i rozwijać mięśnie, powinienem ważyć 85 kg, dieta to ta typu "żm = żryj mniej", od około 6 miesięcy 1000- max 1500 kcal dziennie zajadam.

Z porad wychodzi mi że powinienem kupić:

1. TOP 10 witaminy i mineralny
2. L-Carnintyna + HCA

Są jeszcze jakieś suple które polecacie na początek do redukcji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wazne ale moze da rade z diety wyciagnac
poczytaj linki co podali koledzy wyzej
pierw trzeba sie skupic na odzywianiu i diecie
pozniej dobierzemy suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaminy TOP 10 możesz kupić. L-karnityne odpuśc.
Poza tym dieta jest tragedia, 1000-1500 to przecież głodówka! Musisz poprawić żywienie.
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
Łap linka.
Poza tym rozpisz nam plan treningowy i jadłospis a skorygujemy to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Jeśli prawdą jest, że jesz tylko 1k-1,5kkcal to zapomnij o budowaniu mięśni. Oblicz swoje zapotrzebowanie kcal, ustaw bilans na zero lub nieco mniej, zarzuć trening siłowy, a w dnt aero i powinieneś palić fat i przy okazji zyskiwać trochę mięśni.

Karnityne odpuść, bo istnieją badania wykluczające jej związek z paleniem tłuszczu. W zależności od kasy może kupić BCAA, jakiś spalacz, białko itd...

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65
Nie aż taka głodówka, a waga leci dzięki temu w połączeniu z aerobami dużo szybciej - tak mi się wydaje.

Jak napisałem, nie mam konkretnej diety, jem mniej, oczywiście żadnych tam pizz, kebabów itp., i jak najwięcej warzyw, poza tym nie zwracam na to dokładniejszej uwagi.

Co 2 dni siłownia - i co 2 dni te same ćwiczenia - brzuch, nogi, biceps+triceps, staram się ćwiczyć wszystko po prostu + bieżnia ok 35-40 minut 5-7 km.

Zależy mi bardzo żeby schudnąć do prawidłowego bmi, miałem dość sporą nadwagę już, ale i tak mi teraz wychodzi że powinienem ważyć max 90 kg a mam 95.
Bilans na 0 mi wychodzi ok 2500 kcal.
No i troszkę brzuszka jeszcze zostało..

Zmieniony przez - pabloxx w dniu 2011-11-14 21:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
No ale przy takiej "diecie" możesz zapomnieć o budowaniu mięśni. Fat może i leci ale razem z mięśniami. Podejściem " z głową" zdziałasz dużo więcej.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65
Czyli sugerujecie żebym przyjmował przynajmniej te 2kkcal dziennie, i żeby fat leciał wolniej w dół, ale przynajmniej pozwalał na jednoczesny rozwój mięśni?

I pyt. 2 przy okazji - a propo Białka - Czy jeśli idę na redukcję, to też je brać?

Zmieniony przez - pabloxx w dniu 2011-11-14 21:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sugerowałbym abyś przeczytał moją poprzednią wypowiedź i się do niej zastosował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65
Ok, poczytam wszystko, widzę że jednak warto ;) Dzięki za pomoc, 'coś' już wiem dzięki temu. SOG-i oczywiście.

Zmieniony przez - pabloxx w dniu 2011-11-14 21:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz to tu ci postaramy się pomóc, tylko rozpisz swój trening (cały) oraz jadłospis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
1000kcal i ty jeszcze żyjesz
j/reszta a poza tym jak redukujesz to i tak masy nie zrobisz jedno wyklucza 2 a dietę tu wstaw
piszesz że wszystko ćwiczysz i tam wymieniasz brzuch, nogi, biceps+triceps, to nie jest wszystko tylko to ćwiczysz czy tylko tak dałeś dla przykładu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
pabloxx - to co koledzy wyzej pisali, moze i fat leci, ale rowniez miesnie. Do tego jak skonczysz ta diete, i dodasz kcal to odrazu bedzie efekt yoyo. Wiec jezeli jesz 1-1,5k kcal na dzien teraz, to odrazu nie dodawaj calego tysiaka, powoli po 200-max 300 kcal co tydzien dokladaj az do 0 dojdziesz, oczwiscie przy tym aeroby krecac. Druga kwestia to nei zwracaj uwage na BMI, to glupota czysta jest :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA I PORADY DLA POCZĄTKUJĄCEGO.

Następny temat

Kto ma racje

Wiecej