SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w redukcji!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Witam,

Mam nadzieję na pomocne rady zaznaczam iż zamierzam się słuchać ;)

Ankieta

Wiek : 20
Waga : 81
Wzrost : 174
Obwód w biuście : 98
Obwód pod biustem : 88
Obwód talii w najwęższym miejscu : 86
Obwód na wysokości pępka : 101
Obwód bioder : 111
Obwód uda w najszerszym miejscu: 66
Obwód łydki : 41
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, pupa, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : twarz, biust ręce, ogólnie góra
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: aktualnie mam z ty problem gdyż kontuzja kolana się zdarzyła, teraz: siłownia 2/3 razy w tyg, fitness raz w tyg, siatkówka (nie wiem czy to się zalicza ), wracam do treningów tanecznych na początek 2x w tyg
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka
Co lubisz jeść na obiad : porcja mięsa (kurczak,indyk), kasza gryczana warzywa
Co jako przekąskę : serek wiejski,orzechy
jako deser : czekolada,owoce
Ograniczenia żywieniowe : nie znam
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne :nie miesiączkuję regularnie, oprócz tego kontuzja kolana
Preferowane formy aktywności fizycznej: taniec, fitness, siłownia,basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedyś : meridia,chrom, błonnik, aplefit jeśli chodzi o specyfiki na odchudzanie. W związku z bólem kolana brałam przez 3 tyg Aulin, teraz biorę Structum
Stosowane wcześniej diety: od 12 roku życia ciągle jakieś, głównie opierały się na jedzeniu jak najmniejszej ilości i jeśli już to warzyw, zdarzały się również wymioty po posiłkach

Sprawa z kolanem w skrócie: w październiku fizjoterapeuta orzekł że to przeciążenie, rehabilitacja na jakiś czas pomogła ale nadal czułam ból, więc nakazał nosić stabilizator, nadal bolało .Zrobiłam USG które wykazało pęknięcie łąkotki przyśrodkowej, skonsultowałam się z ortopedą po badaniu manualnym stwierdził że objawy rzeczywiście na łąkotkę ale dla upewnienia trzeba zrobić rezonans jak coś wykaże to artroskopia , zrobiłam okazało się że nic na nim nie widać. Teraz przez 3 miesiące mam brać Structum gdyż może to być zapalenie, jak nie pomoże to wtedy artroskopia. Mija miesiąc brania leków i póki co jest lepiej.

W październiku w związku z bólem kolana dostałam nakaz chudnięcia, więc zmieniłam dietę, wypracowałam 4 posiłki (wcześniej były 2), teraz w diecie:ciemny makaron (orkiszowy, żytni) , ryż brązowy, kasza gryczana, nie kazano mi jeść czerwonego mięsa więc wcinam kurę,indyka czasem rybę, nie jem owoców jeśli już to suszone, serki wiejskie, płatki owsiane, jajka, tuńczyk, to pdst produkty u mnie. Zaobserwowałam zmniejszenie obwodów lecz od jakiegoś czasu nie dzieje się nic. Przez ten miesiąc ewidentnie moja wina przez Aulin cierpiałam na wymioty i nie za bardzo jadłam. Mam problem z sensowym ułożeniem posiłków, zamieszczam przykładowy dzień, fotki,aktualny plan treningu.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ale Ty malutko jesz, ładny pierwszy wpis

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Warzyw nie wliczamy w bilans więc wyszłoby jeszcze mniej. Wpis super, wszystko tak jak powinno być. Proszę czekać cierpliwie na opinię Szefowej . Życzę powodzenia!

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matko Bosko Redukcyjno! Ty sobie żartujesz z tą "dietką"?!

1800kcal; 130g białka, 150g węglowodanów, reszta tłuszcz. Czytaj linki z regulaminu i ułóż sensowną dietę.
I daj ten plan treningów do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Poczytaj artykuły podwieszone i inne dzienniki.
Kaloryczność głodowa (jem 3x więcej, mam 160cm wzrostu), dzieci w wieku 10 lat jedzą więcej.
Po pierwszym poście widać, żeś ogarnięta.

https://www.sfd.pl/Odchudzanie_Łopatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najczęściej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html 

https://www.sfd.pl/-t752315.html - co jedzą ladies

Powodzenia :)
No już widzę, że Marta się zajęła Tobą więc do dzieła...i jedz więcej!

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-03-14 12:03:26

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Un tyle kalorii to jedzą 3-miesięczne niemowlęta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Plan treningowy:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
wyciskanie na maszynie 3/15, ściąganie drążka do karku 3/15,rozpiętki na maszynie3/15,łąweczka rzymska(?) 3/15-plecy, uginanie przedramion na wyciągu dolnym 3/15, prostowanie przedramion na wyciągu górnym 3/15,wyciskanie sztangielek 3/15,spięcia brzucha na łąweczce 4/max. Pani trener na siłowni takie oto coś kazała mi robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Myślałam zawsze że wcinam więcej dopiero jak policzyłam na tym waszym liczydle to zobaczyłam że masakra ;) I mam pytania dwa! : Czy nabiał wywalić wgl z diety? I czy godziny posiłków nie mają znaczenia? (w sensie że jak 5 posiłek wypadnie mi np o 22 to go wcinam?). :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból stawów kolanowych

Następny temat

cyfrzak-konsternacja

Wiecej