SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w motywacji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich serdecznie.
Otóż, jestem studentem pierwszego roku(staż treningowy 2.5roku) i nie mogę się zebrać do treningów na nowo, odkąd skończyłem w marcu tamtego roku przed.matura treningi tak do tej pory nie moge sie zebrac pomijając że ćwiczyłem w wakacje. Cały czas sobie wmawiam ze nie mam czasu ze powinienem się więcej uczyć że na siłownię tylko wtedy. Gdy będzie na to czas a tego czasu zawsze brakuje mieliście jakis sposób na taki brak motywacji ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ogólnie co do motywacji czasem trzeba trochę bardziej charakteru niż jej , wielokrotnie miałem szczególnie jak intensywny tryb życia że się przychodzi zmęczony, późno , nie chce itd. ale bierze się torbę i idzie po 10-15 minutach treningu już jest lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
W motywacji jestem kiepski, zacznij od małych kroczków postaraj się chociaż zcząć od godziny czy od treningów w domu by się wkręcić w wysiłek fizyczny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia podstawowa czy chcesz ? Moze trzeba zmienic rodzaj terningu fbm, split itp albo calkowicie forme crossfit itp trzeba lubic co sie robi inaczej czesto beda sie pojawialy takie sytuacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
widocznie masz słaby charakter i nie nadajesz się do tego sportu

zmotywowałem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
3 miesiace do wakacji i trzeba bedzie pokazac sucha klate nad woda.... chcesz wygladac jak 80% plazowiczow? Czy cos soba reprezentować?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Jak sam nie potrafisz się zmotywować to odpuść bo i tak skończysz za miesiąc w fotelu przed tv
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Jak sam nie potrafisz się zmotywować to odpuść bo i tak skończysz za miesiąc w fotelu przed tv z piwem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Georgu pozamiatał, cała ta motywacja jest g**** warta

Albo chcesz, albo nie i tyle nic na siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ja motywuje sie tym, ze chodze na treningi w godzinach, gdzie jest najwiecej dup

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Musisz, bo jesteś duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
zawsze to +10% do obciążenia :D

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siemanko

Następny temat

Plan do poprawki

Wiecej