SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w dawkowaniu!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Witam serdecznie!

Ponieważ zostałam wybrana do redukcyjnego testu sponsorowanego firmy Nature's Best, proszę o pomoc w sprawie prawidłowego dawkowania i "zastosowania" suplementów wchodzących w skład testowego zestawu:

PERFECT ZERO CARB ISOPURE 2kg [http://www.naturesbest.pl/index.php?o=pokazprodukt&id=1] 
- rozumiem, że jako izolat białka serwatkowego, jest to odżywka dobra do spożycia w okolicach treningowych, tak?

EASY BODY PROTEIN POWDER 350g [https://www.sfd.pl/PROTEIN_POWDER_mięśnie,_szczupła_sylwetka_-t381311.html]
- kazeinian wapnia, czyli białko wolnowchłanialne, więc jako uzupełnienie białka w diecie przed snem. Zgadza się?

EASY BODY BURNER 90kap [https://www.sfd.pl/BURNER_szczupła_sylwetka_-t381314.html] 
- producent zaleca spożycie dwóch kapsułek dziennie.
Jakieś sugestie co do dawkowania?

EASY BODY ACTIVE BURN DRINK [http://www.e-forma.pl/product_info.php?products_id=595] 
- jest to napój z karnityną.
Kiedy najlepiej go pić? Przed treningiem, czy podczas?
Jeśli przed to ile czasu?

EASY BODY ACTIVE BURN AMP. [https://www.sfd.pl/ACTIVE_BURN_szczupła_sylwetka_-t381316.html] 
- również karnityna, tylko, że w ampułce.
Producent zaleca picie przed treningiem, więc moje pytanie - ile czasu przed treningiem? 1h? 30minut? 15????



Z góry dziękuję za wszystkie wartościowe wypowiedzi, sugestie i rady.

Pozdrawiam,

meraviglia

Meraviglia!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
No to jeśli Ci pasuje, to dawkowanie mamy wstępnie ustalone

Próbowałam innych kombinacji, ale ciężko było mi je wpasować w te 180kapsułek.

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
karnitynka przed tren, czy będzie to 15 czy 30 nie ma tak naprawde większego znaczenia

spalacza zacznij od zalecanych dawek, w razie potrzeby stopniowo zwiększ.

reszta b.ładnie widać,że wiesz za co się bierzesz zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Myślę, że na pierwszym miejscu musimy ustalić, co ze spalaczem, bo gdybyśmy brały zgodnie z wytycznymi producenta, to test trwałby 3 miesiące

Po jakim czasie średnio trzeba zwiększać dawkowanie i o ile?
To niestety musimy mniej-więcej z góry ustalić.

Resztę suplementów się dostosuje do spalacza a białko-wiadomo- do zapotrzebowania, więc to już sprawa bardziej indywidualna.

Karnityny mamy teoretycznie na 32 dni treningowe...


Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-04-27 11:01:41

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a jak by supli zostało, to źle? eheh

to nie jest tak że im wiecej tym lepiej.

tzn w pewnym momencie coś działa dobrze i naprawde nie ma sensu brac więcej, bo lepszy efekt będzie miało stosowanie w dłuższym okresie czasu.

i nie da sie tego ustalić odgórnie ponieważ np na znajomą zalecane dawki tse działały b.dobrze ale ona wazyła niewiele >50kg
na znajomego niby tylko ok 85kg dawki kilkunastu capsów działały słabo,
ale to nie tylko od wagi zależy, podobnie np 2osoby o zblizonej wadze piją piwo, jedna odczuwa działanie alko, a druga nie, kwestia organizmu.

mam nadzieje że to jest w miare przejżyste bo sie zapędziłem w porównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Lol.

Chodzi tylko o to, że to jest test i powinnyśmy go skończyć z meraviglia równocześnie i przydałoby się, żeby większość supli była brana przez cały test... a nie pół
No a nie da się ukryć, że głównym produktem w tym teście będzie właśnie spalacz...

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
a tego nie powinniscie czasem z bananem uzgodnic ??
btw gratuluje wam zalapanie sie na test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ile tego spalacza macie?

1puche 90 caps?

bo to lajtowe jest,po składzie patrząc,wiec te 2capsy to bedzie mozna smiało zwiększać, tylko kwestia wiela tego macie i na ile ma starczyć, tak jak karni 30dni tak? to mało w sumie dłużej warto by pociągnąć trochu

edit: dobre, jak sie bedzie cieżko dogadać, to na banana sie zwali

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-04-27 11:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Dostaniemy 2x90 kaps.

I dawkowanie (jak i czas trwania testu) zależy chyba od nas: Banan polecił nam w każdym razie dogadać się w tej kwesti.

Tak też się domyślam, że 2 dziennie to jednak mało...

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
np

2tyg po 2

2tyg po 3

3tyg po4

to wyszło mi 154capsy jest 180 to brakujące w ost tyg po5 np
czyli cos koło 50dni

ale mówie, nie jestem w stanie przewidziec jak to odczujecie, dawkowanie spalaczy winno byc bardzioej indywidualne,intuicyjne, a nie wg rozpisek.
to wyzej tylko taka orientacyjna propozycja, mozliwe przeciez ze np tych 2capsów wogole nie poczujecie i bedzie trzeba zwiekszyc juz po paru dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
W takim razie trzeba będzie zrobić taką wstępną rozpiskę, a potem w trakcie trwania testu ew. dogadywać sie co do zmian w dawkowaniu.

Meraviglia, chcesz zaczynać od dawki zalecanej, czy od razu ustalimy ciut większe?

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastepny cykl

Następny temat

pytankoo

WHEY premium