SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc 1 procent dla taty po udarze

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
*powstanie takiego tematu zostało uzgodnione z administratorem forum.

Witam Serdecznie,

Tata miał udar niedokrwienny, prosto po wypisie ze szpitala trafił do ośrodka rehabilitacyjnego niestety jego stan nie był dobry i po trzech dniach został wypisany do domu. Postanowiłam ćwiczyć z nim w domu i pomimo tego iż nie jestem fizjoterapeutką, kompletnie się na tym nie znam - zaczęłam szukać wskazówek w sieci, wypożyczać książki i dzięki takim materiałom zaczęłam ćwiczyć z nim sama.

Zaczęło się od małych kroków, masaże, zginanie kończyn górnych i dolnych, siadanie na łóżku i potem fizyczne stawianie "pierwszych kroków"

Dziś tata potrafi już powoli chodzić, trzeba mu jednak pomóc wstać z łóżka, potrafi nawet pokonać schody jeśli nie są zbyt strome - jestem naprawdę szczęśliwa z tego powodu i mam nadzieję, że dzięki pomocy innym będzie szansa, że tata wróci do lepszej sprawności chodź zdaję sobie sprawę, że nie będzie to taka sprawność jak przed chorobą :(

Dążyłam do tego, aby zrobić to co w mojej mocy by chodź w części jego stan się poprawił. Ćwiczyłam z nim kilka razy dziennie, dzień w dzień i ćwiczę do dziś - niestety nie mam profesjonalnej wiedzy i nie zapewnię mu takiej rehabilitacji jak w profesjonalnym ośrodku.
Jestem załamana, bo chciałbym aby tata był chodź w części samodzielny niestety sama nie dam rady poprawić jego sprawności, a udać się to może jedynie dzięki profesjonalnej rehabilitacji...

Nasza sytuacja finansowa nie wygląda dobrze, kosztowna farmakoterapia taty, plus inne wydatki które uniemożliwiają nam nawet zakup jakiegoś sprzętu który byłby pomocny przy rehabilitacji taty.

--------------------------------­---------­---------­---------­------
Dlatego zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku lub darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem Rakowski, 2469 KRS: 0000270809 pomagacie Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą oraz dajecie nadzieję na lepsze „jutro”.
--------------------------------­---------­-----

Link do zakładki taty w fundacji: http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/lista/jan-rakowski.html 

Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i z góry za nią serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Agatka1410 w dniu 2013-12-12 23:59:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GSW Fighter mma vs sambo Gala Sztuk Walki

Następny temat

Siłownia Olsztyn w okolicy Gutkowa??

WHEY premium