SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Prośba o pomoc.

Wysłana -
Witam Wszystkich.
Prośba o pomoc, w jakie dni i jakim sprzętem ćwiczyć mięśnie.
W soboty i niedziele do dyspozycji ławeczka do wyciskania kąty +-, oraz hantle. Od PN do PT tylko zestaw power band (jestem na wyjazdach)
Chciałem tak: Wtorek: barki,nogi,brzuch(power band)
Czwartek:plecy,triceps,brzuch(power band)
Niedziela: klatka, biceps.
Czy może zrezygnować całkowicie z ławeczki i wszystko power band ćwiczyć? Proszę o opinie, sugestie.
Wiek 32,
Waga, 83kg, nadwagą 5 kg
Obecnie dieta 1600 kcal, chce co najmniej 5 kg zrzucić a później trochę przybrać mięśnia.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1600kcal, żartujesz? Tyle to jedzą zabiedzone kobiety, które trenują na siłowni.
Wysłana -
Te 1600 kalorii to od tygodnia, żeby te 5 kg zrzucić.
Wysłana -
Za mało, wtedy trening siłowy zupełnie nic nie da a wręcz przeciwnie, możesz schudnąć również z tkanki mięsniowej.
Ile masz makroskładników?
Wysłana -
Na razie jesze nie cwicze, wyszło mi według BMI, szybkie odchudzanie 1600 kalorii. Chciałem zrzucić te 5kg przede wszystkim brzuch, a później dieta+ trening, ale o diecie muszę jeszcze doczytać. Pytanie jak ćwiczyć tym co mam.
Wysłana -
No 1600 to coś za mało, tyle to moze spozywać dziewczyna na koncówce redukcji ale nie facet.
Wysłana -
Ok. Kalorii za mało. Ale jakie grupy mięśniowe ćwiczyć power band a jakie na ławeczce i hantlami?
Wysłana -
Na ławce możesz zrobić klatkę piersiową, barki czy formę wiosłowania ale zrobisz to i bez niej. Najbardziej przy klatce piersiowej się przyda ławeczka.
Wysłana -
W sobotę rób górę ciała zaś w niedzielę dół w oparciu o wolne ciężary. Na tygodniu jeden trening z power bandami.
Wysłana -
Między sobotą a niedzielą nie będzie przerwy, nie przeszkadza to?
Wysłana -
Spokojnie możesz zrobić trening dzień po dniu nie będzie problemu. Jak micha będzie dopięta to i regeneracja da radę.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź