SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o interpretację wyników badań i radę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1088
Witam, sytuacja ma się następująco:

Miałem kilka okresów w życiu od 12 roku życia, gdzie zawzięcie chodziłem na siłownie przez 1-2 lata i potem z różnych powodów to olewałem. Zawsze 100% na czysto, tylko dieta (na ile możliwości finansowe pozwoliły), białko, witaminy, minerały. Zawsze efekty były trochę lepsze niż poprzednio. Tym razem też po ponad 2 latach przerwy postanowiłem wrócić, rzuciłem papierosy, które przez te 2 lata paliłem (przez co przytyłem ok 25 kg bo zamiast dbać o dietę obżerałem się żeby głodu nikotynowego nie czuć, do tego siedząca praca).
Chciałem ćwiczyć tak jak zawsze - 5 treningów siłowych w tygodniu plus bieganie dla kondycji i samopoczucia, szybko okazało się jednak, że regeneracja już nie ta, brak motywacji, problemy ze stawami kończyn dolnych i tak narastające przemęczenie z treningu na trening, że nie mogłem normalnie funkcjonować. (Wydaje mi się, że już wtedy mogłem mieć niskiego teścia, ale że leciałem na czysto (oprócz delikantego MVara 2 lata temu) to się nigdy wcześniej nie badałem.
Zacząłem myśleć o "delikatnym" dopingu więc skusiłem się na produkt "Muscle Var" Roberta B. Podobno miał być niezbyt mocny i tylko minimalnie blokować, do tego nie szkodzić na wątrobę (to się akurat zgadzało). Tak mnie po tym poczesało, że chodziłem pół metra nad ziemią. Pompa jakiej nigdy nie doświadczyłem, motywacja na maxa, determinacja 200%, dobra regeneracja, pewność siebie, mega agresja na treningu - ogólne uczucie niezniszczalności. Siła do przodu z treningu na trening, żadnych (wtedy) negatywnych skutków ubocznych. Wszystko grało więc stosując zalecaną dawkę zjadłem 3 opakowania w 3 miesiące, potem przez 3 tyg zażywałem "PCT Monster" też Roberta B. - przestałem zażywać 10 dni temu (tydzień przed badaniami).

Skład Muscle Var to: P-Mag, Trenavar
PCT Monster: DAA, ATD, Rotundifuran
Wszystkie te substancje w ilościach niepodanych :)

Badania postanowiłem zrobić dla samokontroli i ponieważ chcę zrobić rekompozycję sylwetki na zestawie SARM-ów, który już kupiłem (S4 + Osta + mk677 + GW + sr9009) oraz zregenerować stawy i poprawić sen (mk677). Jednak wyniki badań mnie trochę przeraziły. Odczuwam zmęczenie, lekkie bóle stawów (głownie nóg) ale to samo się działo też przed kuracją. Libido w normie. Dodam, że mam problem z wysypianiem się - choć śpię w nocy (ok 6-7h, w weekend 9-10h) to sen mam zawsze bardzo płytki, a w naprawdę głęboki sen zapadam dopiero nad ranem więc wstając o 6.30 rano zawsze jestem mega niewyspany ile bym nie spał, natomiast taka sama ilość snu przesunięta o 3h (np. od 2.00 do 9.00) powoduje, że czuję się dobrze wyspanym, więc zastanawiam się, czy to chroniczne uczucie niewyspania nie jest również przyczyną niskiego teścia.

Proszę o opinię co najlepiej w tej sytuacji zrobić (chodzi o wyniki badań), chciałem własnie rozpocząć tą bombę na SARM-ach. Czy zostawić organizm przy tych wynikach i sam się unormuje? Czy mogę rozpocząć z SARM-ami czy po poczekać? A może jakiś delikatny teść w tle? Lub ogólnie jakiś inny środek do odbloku? Poniżęj winiki badań i ankieta (morfologii , moczu i profilu lipidowego nie robiłem bo te badania zrobiłem sobie 7tyg temu przez NFZ (jeszcze będąc na bombie) i wszystko było w normie. Pozdrawiam.

ANKIETA:
1. WIEK: 32
2. WAGA: 112kg
3. WZROST: 180cm
4. WYMIARY: jak wrócę do chaty to zmierzę i dopiszę
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 12 roku życia kilka okresów 1-2lata, obecnie rok bez przerwy
6. DIETA:
-białko: 230g
-węglowodany: 300g
-tłuszcz: 80g (zredukuje kalorie podczas stosowania sarmów)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jak wyżej 3 opakowania Muscle Var oraz 2 lata temu półtorej opakowania bez badań i bez odczuwalnych skutków ubocznych.
8. TRENING: jeżeli nie ma problemów ze stawami i regeneracją to (czyli tylko podczas powyższej bomby) to 5 razy w tygodniu siłownia
ND - klatka, PN - biceps/triceps, ŚR - barki/czworoboczny, PT - plecy, SOB - nogi (których obecnie nie jestem w stanie robić). Po każdym treningu siłowym 15min cardio dla kondycji oraz około 2-3 razy w tyg bieganie wieczorem (które obecnie też zaprzestałem z powodu stawów)
9. CEL CYKLU: Rekompozycja ciała z naciskiem na spalenie tkanki tłuszczowej, lecz chodzi mi głównie o opinię dot. wyników badań krwi.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3miesiące, zakończony 1 miesiać temu.
11. POZIOM BF%: Ostatnia analiza składu ciała gdy ważyłem kilka kg więcej wykazała: 79kg mięśni, 33kg tłuszczu, 4,1kg kości więc wychodziło ok 28%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): zdecydowanie tendencja do nabierania masy, typ budowy: endomorfik
13. STAN ZDROWIA: opisany szczegółowo wyżej.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: łysienie androgenne (obecnie skutecznie zwalczane przez minoksydyl 5%), poza tym wszystko powiedział bym, że przeciętnie.
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 1x150kg, 7x120kg
-martwy ciąg: 8x140kg (obecnie więcej poprostu nie zakładam żyby uniknąć ew. kontuzji)
-przysiad: nie robię obecnie przysiadów z obciążeniem z powodu stawów


WYNIKI BADAŃ:
(jeszcze nie otrzymałem wyników progesteronu)






Zmieniony przez - ElectricEyes w dniu 2018-06-08 11:53:43

Zmieniony przez - ElectricEyes w dniu 2018-06-08 11:54:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
ElectricEyes,
Masz tu filmik. Facet bije w jednym shocie po 0.25 ml testa i 0.25 ml HCG (500 jednostek) rozrobionego w wodzie bakteriostatycznej, dwa razy w tygodniu.



Widzę też więcej ciekawych materiałów na tym kanale


Zmieniony przez - xorton w dniu 6/19/2018 5:14:46 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Nie bierz żadnych sarmow pH i innych gowien. Jak chcesz się dopingowac to kup testosteron a potem(albo nawet dużo później ) zrobisz pct jak trzeba.
Na prolke wrzucił bym ćwiartke cabasseru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Nic dodać nic ująć ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1088
patryk173
Nie bierz żadnych sarmow pH i innych gowien. Jak chcesz się dopingowac to kup testosteron a potem(albo nawet dużo później ) zrobisz pct jak trzeba.
Na prolke wrzucił bym ćwiartke cabasseru


Dzięki za odpowiedź. Już też tak myślałem, że po tych sarmach kolejną bombą będzie teść, no ale jak już mam tonę tego na 2 miesiące to przecież nie wyrzucę :)

Czy ten środek dostanę w aptece w PL? Z takimi wynikami to myślę, że wydębiłbym receptę. Jeżeli nie będę umiał go dostać to co innego w zamian?

Skoro LH mam wysokie mogę założyć, że teść niebawem też urośnie i zostawić go samemu sobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
W pl aptece dostinex,ale bardzo drogo. Poszukaj po znajomych czy ktoś tabsa nie odsprzeda.
Jak masz wejść na bombę to przysadki będą zablokowane i lh będzie zero. Jeśli nie wejdziesz to może pójść w górę ale nie musi po tych specyfikach które brałeś nie wiadomo czegoś do końca się spodziewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1088
patryk173
W pl aptece dostinex,ale bardzo drogo. Poszukaj po znajomych czy ktoś tabsa nie odsprzeda.
Jak masz wejść na bombę to przysadki będą zablokowane i lh będzie zero. Jeśli nie wejdziesz to może pójść w górę ale nie musi po tych specyfikach które brałeś nie wiadomo czegoś do końca się spodziewać


Dobry pomysł, popytam znajomych. To 1/4 tabsa na tydzien przez 4 tyg bedzie ok?

Czyli jak teraz wejde na SARM-y to rozumiem, żę LH, a tym samym testosteron spadna do niemalże zera. Czy mogę w takim stanie pociągnąć 2 miesiące na SARM-ach? a potem zrobić odblok Clomid-em? Czy są jakieś poważne przeciwwskazania?

(po tym kolejna bomba za pare miechow to już tylko testo bez kombinacji i eksperymentów :) )


Zmieniony przez - ElectricEyes w dniu 2018-06-08 14:59:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche dziwne rozumowanie wg mnie "jak juz mam to nie wyrzuce"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1088
Dwie osoby podsunęły mi dziś 2 różne podejścia do tego tematu.
1 - zapodać propa w tle do tych sarm-ów i po wszystkim zrobić normalny odblok
lub
2 - podawać w hcg 2* 250IU tygodniowo do tych sarmów, żeby podnieść naturalną produkcję tescia i po wszystkim wejść na clomid (oczywiscie badania tyd wczesniej)

Która opcja lepsza? Jeżeli teść, to jaka dawka?


Zmieniony przez - ElectricEyes w dniu 2018-06-09 00:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Jeśli prop to daj pon sro pia po 100 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1088
no ok, a te hcg w tle 2x250IU tygodniowo od poczatku do tego to dobry pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań hormonalnych

Wiecej