SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o interpretację wyników badań i radę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1088
czy ma być jakiś odstęp czasowy pomiędzy przyjmowaniem hcg i tescia, jeżel nie to czy mozna w ten sam mięsień podać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Z tego co wiem, to można. Szkoda dupska na zbędne zastrzyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
ElectricEyes
czy ma być jakiś odstęp czasowy pomiędzy przyjmowaniem hcg i tescia, jeżel nie to czy mozna w ten sam mięsień podać?

Hcg podajemy podskórnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Przecież można też domięśniowo. Nie lepiej razem z teściem małą dawkę HCG? Zawsze to jeden zastrzyk mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1088
No właśnie tu mam dylemat, bo jedni mówią, że można to nabić w jeden strzał, inni że trzeba osobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
A mówią, dlaczego trzeba osobno? Może po prostu dlatego, żeby w strzale nie było za dużo objętości, jeśli ktoś bije duże dawki rozwtoru HCG. No bo jak ktoś to bije 2 x miesiąć po 2500 jednostek, to rzeczywiście nie ma sensu osobno i lepiej od razu w brzuch.

Ale częściej małe objętości i dawki to chyba lepiej zmieszać z teściem. Tylko wtedy jest problem z przechowywaniem. Niby najlepiej rozrobić w wodzie bakteriostatycznej (BaC), wtedy można trzymać i 6 tygodni. A ten roztwór, co dają, to rzekomo nadaje się tylko do krótkiego przechowywania.


Zmieniony przez - xorton w dniu 6/10/2018 4:22:17 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1088
xorton
A mówią, dlaczego trzeba osobno? Może po prostu dlatego, żeby w strzale nie było za dużo objętości, jeśli ktoś bije duże dawki rozwtoru HCG. No bo jak ktoś to bije 2 x miesiąć po 2500 jednostek, to rzeczywiście nie ma sensu osobno i lepiej od razu w brzuch.

Ale częściej małe objętości i dawki to chyba lepiej zmieszać z teściem. Tylko wtedy jest problem z przechowywaniem. Niby najlepiej rozrobić w wodzie bakteriostatycznej (BaC), wtedy można trzymać i 6 tygodni. A ten roztwór, co dają, to rzekomo nadaje się tylko do krótkiego przechowywania.



Zmieniony przez - xorton w dniu 6/10/2018 4:22:17 PM


Rozumiem, że stosujesz tą metodę i wszystko gra jak należy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Nie, ja nigdy nie stosowałem sterydów i nie robiłem sobie zastrzyków.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jeden kit czy domięśniowo czy podskórnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 289
Witam,
chciałbym zacząć cykl na enanie, zrobiłem właśnie badania przed cyklem i wg mnie wyniki w normie. Będę wdzięczny jak ktoś jeszcze zerknie i czegoś może się dopatrzy. Co myślicie o progesteronie - nie za nisko ?

wklejam ankietę
1. WIEK: 26
2. WAGA: 87
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 104
-udo: 60
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 30%
-węglowodany: 40%
-tłuszcz: 30%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 3 x trening siłowy, 2 x trening cardio, w dni robocze 40 min aerobów w formie dojazdów rowerem
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do chudnięcia, bez diety i treningów tendencja do typu gruszki (skinny fat)
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry, w 2010 przebyta operacja zerwania więzadeł krzyżowych kolana
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak skłonności do łysienia, brak nadmiernego owłowsienia na twarzy, lecach, klacie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2500
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 95
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 100







Zmieniony przez - kamil.wroc w dniu 2018-06-11 09:28:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań hormonalnych

Następny temat

Chińskie GH...spore ryzyko?

WHEY premium