SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Prośba o dobór spalacza

Wysłana -
Witam forumowiczów,

piszę swój pierwszy post na tym forum. Poszukuję odpowiednika spalacza tłuszczu, który stosowałem ok. 2 lat temu i bardzo dobrze na mnie działał. Chodzi mi o OxyEFX. W tej chwili nie ma go w sprzedaży nad czym bardzo ubolewam. Chciałbym zacząć ponownie stosować spalacz, a nie chciałbym kupić kota w worku, który na mnie nie podziała, tak jak np. Stimerex Hardcore.
OxyEFX działał w moim przypadku rewelacyjnie - zarówno centymetry jak i waga poleciały błyskawicznie (ponad 8kg po miesiącu) w połączeniu z dietą i lekkim treningiem (bieganie + ćwiczenia w domu z hantlami).
I tutaj moja prośba.. Czy mógłby ktoś obeznany w temacie zaproponować mi spalacz o podobnym składzie do OxyEFX? Poniżej skład 1 kap.

Składniki aktywne: Ilość w porcji (1 kap.)

Thermogenic Blend 200 mg
Bacopa Extract
Phenylethylamine HCl
Diinethylamine HCl
Theobromine
Synephrine HCl
Yohimbine HCl
Caffeine 200 mg

Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Z podobnym skłądem blue magic od wxn, ale jest mocniejszy wg od wyżej wymienionego.
Wysłana -
Anubis84, gdzie to można kupić? Nie widzę nigdzie na stronie producenta
Wysłana -
No to jest ten problem jak to kupić, najlepiej napisac do producenta. Kiedyś u nas w dziale targowisko ktoś sprzedawał.
Wysłana -
moze psorbuj poskladac cos samemu
ja bym wzial joszke, kofeine i tyrozyne w formie monopreparatow i kombinowal z nimi
Wysłana -
Napisałem do producenta Blue Magic. Mają go mieć za około miesiąc. Może macie jakieś inne alternatywy?
Wysłana -
TomQ-MAG

ja bym wzial joszke, kofeine i tyrozyne w formie monopreparatow i kombinowal z nimi
Wysłana -
Joszka, synefryna, kofeina. Dawkę wg. prób sam dostosujesz do siebie. Nie ładuj się w drogie spalacze. Większość z nich to ściema. Co do stimerexa sam miałem w tamtym roku i żałuję wydanej na niego kasy.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź