SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o dietę na danych makro. Moja odpada.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
Witam, od dłuższego czasu wcinam codziennie 1 posiłek w postaci 100g płatków owsianych górskich i 460ml mleka 2%, 2,3,4 i 5 jako 125g ryżu białego długoziarnistego i 150g piersi z kurczaka a na kolację 6 posiłek to 5 jaj L sadzonych co makro spełniało w 100%. Warzywa jem co posiłek takie zamrożone z kaufa.

B: 230g
T: 80g
W: 480g

Witam, zwracam się z prośbą tutaj do doświadczonych wyjadaczy o rozpisanie mi diety na ww. makro. Głupio wybrzydzać, ale wolałbym skupić się na piersi z kurczaka głownie i jajkach jeżeli chodzi o białko i ryż, kasza, płatki owsiane jako źródło ww., karkówek czy wieprzowiny nie dam rady zjeść nie ma opcji, tak samo tyczy się to tłustych ryb. Jeżeli ktoś by znalazł chwilę i chęci to byłbym mega wdzięczny za rozpisanie ów dietki. Ta dieta mi pasuje ale ludzie w dziale doping dali znać że to się do niczego nie nadaje. Pomoże ktoś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Eldier
Moja LP ma podobny problem z jedzeniem mięsa, innego jak pierś z kurczaka nie tknie, ale to nie oznacza że jej dieta jest monotonna. Poszukaj alternatywy w białkach roślinnych, soczewica, cieciorka, fasola, soja. Dorzuć różne orzechy, ale nie ziemne :D No i oczywiście ryby - tuńczyk raz na jakiś czas może wlecieć, pstrąg do zbyt tłustych tez nie należy, tak samo morszczuk czy mintaj. No i oczywiście dorsz :) Jeżeli dobrze tolerujesz to dorzuć nabiał, jak trochę żółtego sera zjesz raz na jakiś czas też się nic nie stanie :) Spokojnie jedząc tylko pierś z kurczaka można mieć urozmaiconą, smaczną (ja tak nie uważam, bo jednak jestem mięsożercą :P) i zdrową dietę.



Cieciorki nie jedz bo to pasza dla bydla. Kolega myslal o ciecierzycy, ktora jest zupelnie inna roslina (cos jak nazwac marchewke gruszka) nawet wuelki producent warzyw w puszcze taki blad popelnia na puszkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17483
tutaj diet sie nie rozpisuje a jedynie je poprawia, tak wiec stworz cos wlasnwgo i wrzuc do sprawdzenia zgodnie z zasadami na forum czyli w formie zrzutu z potreningu, masz w podwieszonych tematach instrukcje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
Więc tak, jeżeli monotonność mi nie straszna, a do każdego posiłku wrzucam warzywa mrożone z kaufa to nada się jako tako?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
.





Zmieniony przez - wilk95 w dniu 2017-11-30 12:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
Sorry że w taki sposób ale na telefonie jestem i w pracy na dodatek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
wilk95
Sorry że w taki sposób ale na telefonie jestem i w pracy na dodatek.



Jak w robocie jestes to sie nia zajmij a nie farmazony wypisujesz.

Rozpiski z ww linku.


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-12-01 00:01:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ciężko się w tym połapać. Jak znajdziesz trochę czasu, to wrzuć rozpiskę w zalecany sposób. Stracisz na to mniej czasu niż w ten sposób.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Uważaj jak wpisujesz pokarmy - nie "jaja sadzone" tylko "jajo" plus "masło" (ew. inny tłuszcz) - każdy inaczej tego masełka dodaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
Więc tak, od początku. Nie mam jak za bardzo komponować każdego posiłku inaczej, nie pytajcie dlaczego po prostu na chwilę obecną jest to nie możliwe. Mam ustalone makro
B: 230g
T: 80g
W: 480g
którego muszę się trzymać, według kalkulatorów wychodzi 3500-3600kcal co jest idealne dla mnie. Więc tak, jem aktualnie jak w niżej dodanym planie, do każdego posiłku dodaję gotowane/smażone, czasem z mikrofali warzywa mrożone takie z kauflanda. Co posiłek często wpada jakiś owoc. Jeżeli nie przeszkadza mi codzienne jedzenie tego samego oraz ta monotonność czy mogę na takim planie polecieć? Ew. ryż będę zamieniał z kaszą co jakiś czas?







Zmieniony przez - wilk95 w dniu 2017-12-01 10:18:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sutki

Wiecej