SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o Ocenę planu treningowego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Wiem co to FBW :) chodziło mi o to, że nie robię przerw i robię parę obwodów w treningu na pośladki. W takim razie co proponujecie?
Czy ten wtorek i piątek FBW +interwały oraz środa i sobota pośladki to dobry pomysł? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Witam ponownie.

Ostatnio po przeczytaniu kilku rzeczy stwierdziłam że może pora podzielić trening. Proszę o ocenę:)
Poniedziałek wolne
Wtorek nogi pośladki biceps brzuch
Środa plecy barki klatka tricpes
Czwartek wolne
Piątek trening z wtorku
Sobota trening z środy
Niedziela wolne
W środy i soboty ewentualnie jakieś interwały lub w dni wolne cardio:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To co wrzuciłaś wyżej to nie jest plan treningowy, tylko rozkład partii, który jest zły, z zasady to do nóg się raczej nic nie dokłada, bo to duża partia, której przetrenowanie porządne nie zostawia już sił na cokolwiek. Generalnie to ani split, ani góra dół. Poszukaj gotowego planu - czy splitu, czy góra/dól, czy push pull, push pull legs. Żeby sobie ułożyć sensowny plan treningowy, trzeba mieć naprawdę ogromną wiedzę.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Dziękuję za odpowiedź. Dlatego tu piszę, ponieważ nie mam aż takiej wiedzy.
Jaki byłby Twój pomysł na plan przy treningu 4 dni w tygodniu? Wtorek środa piątek sobota?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermittent Fasting IF

Następny temat

Być fit po porodzie

WHEY premium