SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o rozpisanie odbloku-teść poniżej normy...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1143
Witam,
Na start ankieta chociaż wiele się nie zmieniło:

1. WIEK: 31
2. WAGA: 108kg
3. WZROST: 185cm
4. WYMIARY:
-biceps: 43cm
-klatka: 116cm
-udo: 65cm
-talia: 105cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: białko ok. 150-180g/dzień
-tłuszcz: ?
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
4 'cykle' :
2012r 100x10g metanabol,
2013r 100x10g metanabol
2016/2017 100x10g matanabol+15x (decadurabolin 250mg/tydzień z enantatem 250mg/tydzień w jednej iniekcji w ciągu 15 tygodni)+30x (Winstrol 50mg/iniekcja z Propionatem 50mg/iniekcja 3 razy w tygodniu przez 10 tygodni)- wszystko Alpha Farmy
2017/2018 enanat 250mg/tydzień przez 19 tygodni(jedna ampułka pękła mi w palcach...)+od 10-tego tygodnia równolegle 3x10mg winstrol łącznie 200 tabletek(dzis ida ostatnie).

8. TRENING: Na masie Split (poniedziałek klatka+triceps, środa plecy+biceps, piątek barki+nogi (czasem, w czasie radukcji FBW 3 razy w tygodniu.
9. CEL CYKLU: Poprawa sylwetki-zwiększenie 'suchej' masy mięśniowej i redukcja tkanki tłuszczowej (ile się da, ale bez trzymania diety to sobie można...)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: W trakcie cyklu (ostatni tydzień)
11. POZIOM BF%: Wg wagi (...) 34%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): grubo-chudy (opona wokół brzucha, reszta powiedzmy, że 'szczupła') - pomieszania endo i ekto.
13. STAN ZDROWIA: Dobry (lekkie nadciśnienie leczone słabszymi lekami na tę dolegliwość)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Duże zakola na głowie (rodzinne...), reszta dość owłosiona.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): PPM = 2329 kcal wg kalkulatora
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzałem (zbyt mierne, żeby się tym dobijać)
-klata: ?
-martwy ciąg: ?
-przysiad: ?

Teraz jest zabawnie,bo ostatni cykl coś nie pyknął:)
Prolaktyna lekko w górze, estradiol też a teść poniżej normy...
Pytanie-czego ile brać? Mam 15000 hcg,9 tabletek Symexu 25mg, 30 tabletek Tamoxifenu, 30 tabletek Clomidu i Bromergonu 2,5mg na trzy pokolenia do przodu. Czy może iść do lekarza i się nie szarpać? :) Opcję ostatnią wolałbym realizować w ostateczności (nie mam kiedy się z roboty zrywać w tym celu,ale jak mus to mus).

I takie na koniec-jakieś pomysły czemu tak to wyszło? Ja rozumiem gdyby urosło niewiele,ale w dół?:)
Z góry dzięki za odpowiedź:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Rozpisz cykl w słupku
Tygodnie / dawki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
rozpisz dokałdnie jak wyglądało pct kiedy i co weszło
z kiedy są badania?
a jak lh i fsh?
jakie były badania przed pct?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1143
29.10.2017-pierwszy strzał z enanatu
01.01.2018-pierwsze 3 tabsy wina

Czyli:

19 tygodni enanat 250mg e7d
10 tygodni winstrol 30mg ed

Badania są ze środy. Oprócz estradiolu,prolaktyny i testosteronu nic więcej nie robiłem (wiem,źle...) i przed cyklem też nic (ostatnie badania były robione w czerwcu po skończonym odbloku i wszystko było w normie,ale rzeczywiście powinienem był je zrobić...).
Możliwe, że kujawski biłem?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A co z odblokiem?jak wygladal i kiedy go robiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1143
Znaczy,po sesji 2017/2018 jeszcze nie brałem. Zrobiłem badania, żeby wiedzieć ile brakuje do norm i mi takie coś ze zdjęcia wyszło:)
Właśnie zeżarłem ostatniego tabsa wina, a enanat ostatni raz przybiłem tydzień temu i pytanie co brać i ile, żeby ten bałagan we krwi ogarnąć (tak, dokładnie, jak trwoga to do Boga:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
wrzucaj już hcg 2500 co 3 dni do każdej inj hcg 1/2 tab symexu
nie masz dojścia do cabaseru lub dostinexu? cabaseru 1 tabsa wystarczy bromo to najgorszy syf jak dla mnie ,ostatecznie można dać bromo bo prl koniecznie trzeba zbić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1143
Powiem tak- "u mnie na wsi" co po niektórzy twierdzą, że po 10x250mg deki wystarczy się trzy razy dziennie masturbować i się odblokowujesz- z takim poziomem wiedzy obcuję więc dostęp do czegokolwiek związanego z odblokiem jak powiedzmy mocno utrudniony... Niestety bromo mam i to dużo, więc pomimo, że to syf musi wystarczyć. Pytanie ile i w jakich porcjach fo zjeść?
I dzięki wszystkim za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
daj równo z hcg 4 dni po 0.5 tab później 1 całą ,skończysz hcg odstawisz bromo

bromo dawaj rano albo ok południa , bo część osób źle po nim śpi


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-03-09 21:48:01

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1143
Ok,dzięki wielkie.
A tak btw-pytanie bonusowe-czemu testosteron zszedł poniżej normy? Na poprzedniej mialem go niezbyt wysoko bo 14, ale przynajmniej ponad norme... Tak po prostu mnie to nurtuje:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski estrogen, bałagan w hormonach, młody wiek

Następny temat

waga stoi na cyklu

WHEY premium