SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę badań w połowie cyklu PRL> E2>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4261
Dobry wieczór wszystkim.

Pierwszy kontakt z dopingiem. Właśnie jestem świeżo po badaniach w połowie 12 tygodniowego cyklu 100mg/e2d Tesosteron Propionat, a więc właśnie skończyłem 6 tydzień. Ostatnia iniekcja wczoraj wieczorem, pobranie krwi dzisiaj rano.



1. Proszę o interpretację badań. Jak reagować na 5x przekroczoną normę e2 i 2,5x przekroczoną normę prl?
2. Moje jajka strasznie się skurczyły, penis podobnie. Czy teraz w połowie cyklu powinienem załadować już 5000 HCG w 2 dawkach co 2 dni?
3. Kiedy wykonać kolejne badania? Jeżeli będą to badania przed odblokiem końcowym to czy badać to samo?
4. Czy ten testosteron nie jest troszkę ściemniony skoro na wyniku jedynie 1400 po 6 tyg? Czy mogę śmiało ładować 100mg/ed?

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4261
Podałem 1mg/ed przez 3 dni potem badania i estro 27,23 w skali max 31,5 więc pięknie. W poniedziałek ostatni strzał propa, w środę zaczynam PCT. Obawiam się odbicia estro, czy podawanie do środy 0,25mg/e2d jest dobrym pomysłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Podst pyt - jak się czujesz przy takich wynikach..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4261
krzykacz
Podst pyt - jak się czujesz przy takich wynikach..?


Dzięki za błyskawiczną odpowiedz. Z pozytywów to na pewno czuć i widać, że środek działa. Patrząc z drugiej strony od około tygodnia spadek libido, właśnie te przykurczone narządy. Nawet podczas stosunku penis nie jest cały czas twardy. Na początku cyklu czułem niesamowitą regenerację, wstawałem raniutko bez problemów. Ostatnio coś się trochę popsuło, pojawiają się problemy z rannym wstawaniem a wieczorem to padam jak zabity, zamiast obejrzeć sobie film z moją partnerką. Co do estradiolu nie czuję ani nie widzę zmian, czy swędzeń sutków. Ewentualnie pojawiło się więcej tłuszczu w okolicy bioder, ale to za dużo zmiennych. To plecy w ostatnim tygodniu strasznie mi wysypało i jedynie one mnie swędzą.

Ogólnie rzecz biorąc czuję się bardziej dobrze niż źle i jest to do zniesienia, jednak wolałbym być zdrowy i sprawny. Szczególnie obawiam się tej prolaktyny, ponieważ moja partnerka długo leczyła się z bezpłodności właśnie przez podobny wynik do mojego. Na szczęście endo pomógł a za miesiąc urodzi mi synka :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
Masz badania sprzed cyklu ?
Pasowalo by juz dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4261
lodzianin1
Masz badania sprzed cyklu ?
Pasowalo by juz dzialac


Niestety nie mam, wtedy robiłem jeszcze w innym laboratorium więc nawet nie mam opcji żeby gdzieś to sprawdzić internetowo.. Z tego co pamiętam to były normy.


Zmieniony przez - jan0592 w dniu 2018-07-10 21:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Trzeba zbijać prolaktyne i estradiol . Przyda sie ari i cabaser . Masz pod ręka ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4261
Mam w domku bromergon. Ari jak trzeba to się załatwi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
Ja bromo mega słabo toleruje załatw 1-2 tab cabaseru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4261
Wiem właśnie jak jest z bromergonem, jednak mam to już w domku. 1-2 tab cabaseru nie zdobędę a kasę z całej paczki wolę przeznaczyć np. na powtórne badania. Wezmę na noc, zasypiam w 5minut to nie powinno być problemów :) Prosiłbym o jakąś rozpiskę (ten bromergon ew. jakoś stopniowo w górę) i odpowiedź na resztę pytań z 1szego postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
Bromo ja bym dał na start po pół tab rano i wieczorem przez 3 dni następnie tableta rano i wieczorem przez 3-4 dni

Hcg daj 2*2500 co 3dni
Po tyg brania bromo jak napisałem pół tabsa na noc tylko i po kilku dniach badania
Minusem bromo jest to że u części słabo zbija jednak prl dostinex/caba dużo skuteczniejsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4261
W tym miejscu chciałbym już podziękować za dotychczasowe wsparcie. Mam jeszcze parę pytanie - a co z Ari? I czy mogę wystartować bromo bez ari czy lepiej w parze? Dawki testo nie zwiększać? (Czy możliwe jest, że ten wynik to górna granica laboratorium? Po pierwszych 3 iniekcjach też miałem bardzo podobny wynik różnica 10 ng/dl, a biję cały czas ten sam towar.)


Zmieniony przez - jan0592 w dniu 2018-07-10 23:10:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teściu poszukiwany!

Wiecej