SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o Ocenę planu treningowego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: ewita1992
WIEK: 25 lat
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:
3 miesiące
****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 53 kg
WZROST: 163 cm
OBWÓD RAMIENIA: 26
OBWÓD ŁYDKI: 23
OBWÓD UDA: 56
OBWÓD BIODER: 91
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 74
OBWÓD TALI 65
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 81

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Przytyć maksymalnie do 60 kg wyrzezbić ciało

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: nie
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA?
Nie
****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie, ale chciałabym
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
Nie, ale staram się jeść zdrowo
****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
2200 kcal/dziennie
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
Utrzymuję wagę
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE
Tak
****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
na siłowni 4-5 razy w tygodniu. Głównie FBW wtorek czwartek sobota i środa piątek typowo trening na pośladki.
Mój FBW wygląda następująco:
10 minut rozgrzewka na orbitreku
Prostowanie nóg na maszyniex15 obciążenie 25 kg
Zginanie nóg na maszynie x15
Obciążenie 25 kg
Odwodziciele x15 25 kg
Przywodzicielex15 25 kg
Wąskie plecy na wyciągu poziomym siedząc x15 15 kg
Rozpiętki na ławce prostej leżąc hantlex10 2x5kg
Prostowanie rąk na ławce prostej leżąc triceps hantlex15  15kg
Barki stojąc wypychanie do góry (nie wiem jak fachowo to się nazywa) x15 2x5kg hantle
Biceps stojąc x10 2x10 kg hantle
Deska 2x1min
Obwód x3
Interwały na bieżni 15 minut-20 minut
Stetching 20 minut

Na pośladki
10 minut szybkiego marszu na bieżni
Odwodzenie nóg na maszynie x15 30 kg x3
Odwodzenie nogi w tył 2x10 x3
Unoszenie bioder z obciazeniem 10 kg x10x3
Przysiady pełne z hantlem 15 kg x10x3
Martwy ciąg jednonóż z hantlem 15 kg x10x3
Martwy ciąg na prostych nogach z hantlami 30kgx10x3
Wykroki w przód i w tył na zmianę 2x10x3 z hantlami 10kg
Wykroki w bok na zmianę 2x10x3 z hantami 10kg
Wypychanie nóg do góry w bok i na skos w podparciu przodem 2x10x3
Deska 2x1 min
Stetching 20 minut

Zapomniałam dodać że ćwiczę brzuch wtedy kiedy pośladki czyli dwa razy w tygodniu. 
Zwykłe brzuszki w lezeniu na plecachx10x3 
 Unoszenie bioder w podparciu na łokciu bokiem skośne 2x10x3 
 Opuszczanie prostych nóg w leżeniu na ławce prostej x10x3 
Przyciąganie nóg do klatki i prostowanie x10x3
Plank ruszanie biodrami na zmianę2x10x3


ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Dziękuję za odpowiedź. Dlatego tu piszę, ponieważ nie mam aż takiej wiedzy.
Jaki byłby Twój pomysł na plan przy treningu 4 dni w tygodniu? Wtorek środa piątek sobota?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Dla mnie jeśli idzie o trening to na bank nie ćwiczyłbym tricepsów przed naramiennymi - to nie ma za bardzo sensu. Poza tym - czy aby nie za dużo tych treningów. Myślę że 4 by wystarczyły.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Witam :)
Dziękuję za odpowiedź.
Tak oczywiście tricpes ćwiczę po barkach. Źle napisałam kolejność.
Czyli 4 treningi w tygodniu wystarczą? Np FBW robić wtorek czwartek i same pośladki z brzuchem środa piątek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
A może 3 razy FBW i raz pośladki. Lub w ogóle same FBW tylko zróżnicowane - dwa nazwijmy to "normalne" a dwa mocniej na nogi - jeśli już tak mocno Ci na tym zależy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
lepiej byłoby rozłożyć treningi tak, żeyć nie miała 4 DT pod rząd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Właśnie chodzi mi żeby były typowo na pośladki. To znaczy wydaje mi się że ten mój trening na pośladki też jest coś w stylu FBW bo też nie mam przerw pomiędzy przerwami. No nie wiem jakby to najlepiej zrobić.
Jakby 4 w tygodniu to np wtorek zwykły obwodowy środa pośladki brzuch czwartek wolne piątek zwykły i sobota pośladki brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Ogólnie przy fbw to ćwiczenie dwa dni pod rząd już jest takie sobie jak dla mnie. Jeszcze FBW i zaraz po nim pośladki - to nawet może być fajne wyjście. ale w pozostałe dni to faktycznie przydałaby się przerwa na regenerację.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Myślałam żeby zrobić wtorek FBW środa pośladki i brzuch czwartek wolne piątek FBW sobota pośladki i brzuch. Co myślicie? I jak robię FBW dwa razy w tygodniu to interwały na koniec na bieżni. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14
pamiętaj że mięśnie się muszą regenerować, ja bym proponował siłka, dzień wolny, siłka, dzień wolny itd, mięśnie rosną kiedy odpoczywają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
ewita1992
Właśnie chodzi mi żeby były typowo na pośladki. To znaczy wydaje mi się że ten mój trening na pośladki też jest coś w stylu FBW bo też nie mam przerw pomiędzy przerwami. No nie wiem jakby to najlepiej zrobić.
Jakby 4 w tygodniu to np wtorek zwykły obwodowy środa pośladki brzuch czwartek wolne piątek zwykły i sobota pośladki brzuch?



Ale ty w ogóle tak trochę się orientujesz w idei FBW? Bo to nie na przerwach, seriach, superseriach się opiera.. To jest Full Body Workout, czyli ćwiczymy całe ciało na jednej sesji treningowej.

Trzeba nomenklaturę uzgodnić, żeby nie było nieporozumień


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-05-02 17:03:40

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermittent Fasting IF

Następny temat

Być fit po porodzie

Wiecej