SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Priorytet na góre klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Mam prośbę, czy mógłby mi ktoś pomóc przekształcić mój plan treningowy aby uwzględnić priorytet na gore klatki? Z góry dziękuje. Nizej zamieszczam moj plan.

-Wyciskanie sztangi na plakiej x4 (regresja)
-Wyciskanie sztangielek, skos 3x (progresja)
-Rozpietki 3x (staly ciezar)
-Atlas 2 seryjki na dopompowanie

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4677
jakiś czas temu podobnie miałem ustawioiny priorytet na górę.
Proponowałbym odstawianie płaskiej i koncentrację na skosie ze sztangą lub sztangielkami a najlepiej na przmian. Ilość serii 5 po 6-10 powtórzeń najlepiej progres, ale próbowałem też serii regresywnych po 2 seriach ze stałym ciężarem. Następnie brama połączona z rozpiętkmi na delikatnym skosie tak ze 3-4 serie po 8-10 powtórzeń i na koniec wyciskanie głową w dół lub pompki na poręczach tyle samo.

Spróbój tego przez 3-4 tygodnie i coś powinno pójść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2053
Po pierwsze jeżeli twoim priorytetem jest góra klatki to musisz trening zaczynać od ćwiczń które w większosci angazują wlasnie te włukna mięsniowe,
Proponował bym tak:
-Wysiskanie sztangi na skosie górnym
-Rozpietki na skosie górnym
-Wysickanie hatnli na ławce płasiej

Arczi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Łap soga, zobaczymy co inni powiedza na ten temat.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ostatnio duzo o wstepnym wzmeczeniu na forum piszą wiec moze spróbowac :
rozpietki na skosie w górę 4x
wyciskanie na skosie w górę 4x
wyciskanie na płasko 4x

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
dzieki za zainteresowanie, sogi poszly, plan wyprubuje

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
Pamiętaj o dobrym rozgrzaniu mięsni przed przystąpieniem do rozpiętek jak 1 ćwiczenie .
Tak na marginesie gdzies kiedys czytalem iz wykonywanie wiecej niz 2 serie na rozpiętkach mija sie z celem gdyz rozpiętkami większym stopniu rozsciągasz mięsien i krztałtujesz niz budujesz.. Jak dla mnie max 3 serie na rozpiętki przed wyciskaniem na skosie..

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Ja bym proponowal tak:
wyciskanie hantli skos w gore
rozpietki skos w gore
lawka plaska sztanga
A jezeli dalej nie bedziesz zadowolony ze swojej gornej czesci klatki to proponowalbym wtedy wprowadzic wstepne zmeczenie- czyli rozpietki na skosie.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
ja to myśle tak samo jak koledzy. ale trza się dobrze rozgrzać
pozdro

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
ten sam problem mam

zebvy to poprawic cwicze tak jak przedmowcy napisali
wyckanie na skocie, rozpietki na skosie
lub seria laczona rozpietki na skosie + wycisk na skosie

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
Na mnie najbardziej działają rozpiętki z połączeniem z wyciskaniem.. Wykonujesz rozpiętki na maxa a gdy juz nie mozesz więcej zrobisz rozpiętek odrazu przekrecasz sztangielki i wyciskasz sztangielki tyle ile dasz rade 1 min odpoczynku i to samo Pompa niesamita !!! Oczywiscie jest to ost ćwiczenie na skosie gdyz wykonujac jako 1 przemęczył bys mięsnie i na kolejne cwiczenie nie miał bys juz siły na tyle aby zrobic pełne serie.. Polecam dla urozmaicenia treningu !

****************************

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny proszę o pomoc!

Następny temat

Trening 15 lat 60kg

WHEY premium