SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Primabolan S

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3129


Mogę mieć oryginalny Primabolan S.Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego środka,proszę o pomoc.Jak go stosować ile na cykl i czy dobrz go brac z kreatyną i rybozą.Wiem że dobrze działa jeżeli chodzi o budowanie suchej masy mięśniowej,ale czy ktoś go brał już...

Nie marnuj czasu,idź na trening..!

Pozdrowienia !

Nie marnuj czasu,idź na trening..!

Pozdrowienia !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Początkujący i mało zaawansowani mogą osiągnąć dobre efekty biorąc 50 =100 mg Primabolan dziennie i 150 mg winstrolu depot tygodniowo nawet przygotowujący się dcdo zawodów kulturyści zauważą przyrost wysokiej jakości i twardości mięśni gdy wezmą 150 mg primabolanu dziennie i 50 mg winstrolu Depot co dwa dni lub 76 mg Parabolanu co ddfwa dni. primabolan pomaga również aktywnie spalać tłuszcz. Ponieważ jest w dużvej części unieszkodliwiany w wątrobie, najledpiej by było użyć ten środek miejscowo wprowadzając substancję prosto do krwi ddawka u kobiet to 50 - 100 mg dziennie efekty wirylizacji występują bardzo rzadko.
nara


yest dobrze,bedzie lepiej
ows
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
A czy PRIMABOLAN mozna brać z deca i winstrolem prze robieniu rzeżny i czy jest w zastrzykach

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


2 mg zastrzyki są bardzo bolesne i dlatego unikane 5 mg tabletki zostały wycofane z rynku, tak więc są dostępne tylko 25 mg tabletk bardzo popularne 50 mg tabletki które były dostępne tylko we francji zostały wycofane w lipcu 1993 roku, Kiedyś krążyły plotki iż 50 mg tabletki dostępne są w formie pod języcznej i wielu kulturystów próbowało rozpuszczać tabletki pod językiem wierząc, że osiągną lepsze efekty Oczywiście tak się nie działo, gdyż 50 mg tak jak inne wersje nigdy nie były dostępne w tej formie. Innym problemem z 50 mg tabletkami było to, że niektórzy dealerzy "czarnorynkowi" wymieniali zawartość z 5 mg wersją lub przeklejali naklejki. Jeżeli dziś ktoś ci oferuje 50 mg tabletki, to albo są to resztki zapasów i zapłacisz za nie ogromną sumę albo, co jest dużo bardziej prawdopodobne, są to podróbkiPrimabolan jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych sterydów dostępnych na rynku

yest dobrze,bedzie lepiej
ows
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3129
Czy ktoś może udzielić odpowiedzi na ten temat,ale bez przepisywania stron czy też kopiowania...Praktyka panowie...

Nie marnuj czasu,idź na trening..!

Pozdrowienia !

Nie marnuj czasu,idź na trening..!

Pozdrowienia !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
przylanczam sie do tego pytania i mam jeszce jedno ile jest potrzben mniej wiecej tabletek na taka kuracje i ile by trzeba kupic tych buteleczek na cykl dla poczatkujacego ??????? i czy slyszeliscie moze zeby IP produkowali primabolan??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Widzę, że IARO___ zareklamował nam wszystkim Primobolan - Depot.
Żeby było jesne Ted i inni moderatorzy, na tym forum się nie sprzedaje koksów tak?
W internecie jest tyle stron ze zdjęciami sterydów, ale akurat trafił na tą jedyną ***********.
Oryginalny Primobolan.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bardzo rozumiem o co ci chodzi . jesli masz jakies aluzje do mnie to napisz to wprost
nara

yest dobrze,bedzie lepiej
ows
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Nie mam żadnych aluzji do Ciebie, przepraszam, faktycznie mogłeś to tak odebrać. Strona ***********, jednak o oryginalną primę ciężko.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3129
Nie mam żadnych aluzji prosiłem o odpowiedź na temat Primabolanu S, jak mój przedmówca już to zauważył, Ty rozpisujesz się na temat Primabolanu Depot. A jak wiadomo ten pierwszy to tabletki, a drugi zastrzyki domięśniowe...

Nie marnuj czasu,idź na trening..!

Pozdrowienia !

Nie marnuj czasu,idź na trening..!

Pozdrowienia !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok


yest dobrze,bedzie lepiej
ows
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁABOLAN

Następny temat

wszyscy na mecie a czy wiecie co jecie?

Wiecej