SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pregnyl testosteron naturalny a syntetyczny wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam Panowie na htz byłem 1,5 roku postanowiłem się odblokować , ale nie mogę funkcjonować bez testosteronu bo mam bo zaledwie 260-300ng większe skutki uboczne niz beż niego ale do rzeczy , lekarze nie wiedzą dokładnie co się stało ze mój orgazm nie produkuje tyle lh i nie ma odpowiedniego sygnału hpta , najlepsza dawka na htz byłą 200-250mg entante e5d wtedy testosteron miałem w 7 dniu ok 700ng prolka 25 , oraz estradiol 48 Shbg 9 teraz od ponad miesiąca jestem na gonadotropinie 5000uj e6d i tak wyniki w 5 dniu testosteron 1000ng , prolka 25 , estro 55 Shbg 9 czyli w normie jako tako profesor powiedział ze estro i porlka moze zostać bez sensu jest zbijać ja się dobrze czuje na takim estro czy prolka ponad norme moze zle wpływać na libido i erekcje ? najważniejsza sprawa ze na syntetyku czułem większa moc wiadomo ze w 7 dniu było go 700 ale wnp 4 dniu było go 1400 nie wiem nie robiłem wyników ale to jest jedyne wytłumaczenie lub się mylę druga sprawa to na swoim tesciu mam mniej skutków ubocznych
dha czyli mniej trądziku oraz libido czyżby test naturalny z jajek był słabszy niz test syntetyczny ? , czy jeśli miałem zawsze tescia na poziomie 300 ng a teraz nawet na odbloku mam 1000 mimo na syntetycznym lh momo zwe organizm myśli ze jest to jego gonadotropina to dochodzi w takim razie do sprzężenia zwrotnego i przysadka oraz fsh jest nadal zablokowana bo moj max biologiczny to 300 ng testosteronu czy to nie do końca tak działa ?
Co do srodka na którym mam być to albo test syntetyczny albo pregnyl albo klomid sam nie wiem co wybrać bardziej naturalne dla organizmu wydaje się pregnyl lecz mam sam eksperymentować z dawkowaniem nie koniecznie 5000 co 5 dni ale np 1000 e2d wtedy moze sam testosteron spadnie minimalnie ale dawki nie beda tak duze chociaz z tymi dawkami to nie jest tak do konca czy przy takiej dawce 5000 uj organizm sie meczy ? czy wykorzystuje wszystko ? skoro okres półtrwania gonadotropiny to 72h a zmoich badan wynika ze po 120h jadra sa aktywne i produkuja 1000 ng testosteronu to czyli ze gonadotropina jest nadal w organizmie ? , co do sprawy dawkowania to sa faktycznie jakies badania wiarygodne ze jadra po pewnym czasie przy dużych dawkach gonadotropiny staja się na nie mniej podatne ? bo po środowisko medyczne jakby w to wątpiło.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
czy 200mg e7d przy takim długim estrze jak sie przybije mniejsze dawki ale częściej nie ma ma wstedy kumulacji stężenia danego środka w krwi lub jego dużych wahań .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ten naturalny zwykle odczuwa sie lepiej, mocniej, co nie znaczy ze powinno byc wiecej skutkow ubocznych, wiec jest wporzadku.
HCG blokuje Ci przysadke teraz wiec test pochodzi wylacznie, ze stymulacji jader poprzez podawanie HCG
5000IU
co 5 dni to nie jest bardzo duzo, ale na tyle duzo by powodowac problemu z e2, progesteronem i prolaktyna, badasz sie wiec wiesz,
trafiles na ok wypisywacza recept

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Miczelx dzięki za odpowiedz , wiesz e2 nie jest tak tragicznie i prolaktyna lecz czy nawet małe odchyłki od normy mogę działac zle na organizm ? co wtedy się czuje na tak wysokim e2 oraz prolaktynie .Co do tego co mi napisałeś to ja wszystko wiem tylko nie wiem co mam teraz robić bo niedługo jade na badanie nasienia i jeśli przysadka jest teraz zablokowana to fsh lezy i wtedy wynik moze byc oszukany co do płodnosci ale sam nie wiem jaka terapie mam wybrać bo
1 syntetyczny testosteron duze dawki 250-300 mg co e5d daja efekt u mnie ale tedy jestem zalany trądzikiem ropnym oraz łojotokiem , lekka nerwowość
2. klomid nie wiem nie brałem ale dawki lecznicze sa jakie ? oraz czy klom działa tak ze on nie blokuje hpta i jajka oraz przysadka działają ok , lecz jeśli moj biologiczny test to 300 a na klomie bedzie 800-1000 to teoretycznie prrzysadka się tez zblokuje czy to tylko teoria dopóki nie zrobi sie lh i fsh ?
3. hcg teraz mam 5 tys co 5 dni , ale zrobie test 1000 ui co 2 dni czyli w poniedziałek iniekcja i w czwartek niedziela czy 1000 ui bedzie w sam raz ?
Chodzi mi o to ze jesli mam byc na hcg latami to nie chciałbym wypalić moich jaj dawkami 5 tys co 5 dni co ty o tym myślisz wiesz łatwo powiedzieć ze lekarze to naciągacze recept ale postaw sie w ich sytuacji zrobili mi wszelkie możliwe badania głowa , jadra ciało najprawdopodobniej s jest to wina oun oraz problemów neurologicznych które mam


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2017-05-06 18:23:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Male wahania e2 sa generalnie nieodczuwalne, czesto duze rowniez nie sa np norma x2 zwykle nie jest zadnym problemem, prolaktyna moze bardziej dokuczac,
HCG wystarczy zebys mial porzadne wyniki sperminogramu, fsh sie nie przejmuj
Dawki testa jakie podajesz to nie jest HTZ stad wyzej opisane problemu, HTZ to 80-125mg tyg
HCG nic Ci nie wypali, zreszta mozesz spokojnie dawkowac mniej i czesciej, tak bedzie korzystniej
Co do wypisywaczy recept tak ich nazywam bez wzgedu na powod Twojego problemu.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
miczelx co do prolaktyny to czy delikatnie podwyższona moze dawać jakieś objawy ?, Pytam się o hcg ponieważ w\dc x tak sie dzieje ? są na to jakieś badania ? , co do hcg na htz u mnie co sadzisz o tym 1250ui -pon ,sroda,sobota ? , czy taka dwaka bedzie ok ? bo podobno Komórki Leydiga sa w stanie przyjać 1000ui co 24-48h ? ale jak widać po moim przykładzie 5000ui starcza na 5-7 dni i wcale półtrwanie hcg nie trwa om 70h wynika ze wiecej .MICZELX NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO ZE DANA DAWKA JEST DO HTZ A DANA NIE JAK MI NA POCZĄTKU 2 LATA TEMU TŁUMACZYŁ ZE KAZDY ORGANIZM JEST INNY I NIE KONIECZNIE STEZENIE DANEGO SRODKA PRZYNIESIE POŻĄDANY EFEKT BO SŁYSZAŁEM ZE NA HTZ LUDZIE MAJA 400MG ENTANT E7D I JEST OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dlatego podalem przedzial dawkowania htz
wiecej to juz nie jest htz, wystarczy proste badanie testa powiedzmy 36h po iniekcji Twoich 300mg, test powyzej skali referencyjnej to nie jest htz (rozpietosc skali rowniez swiadczy o tym ze kazdy organizm jest inny), a o 400mg tyg nawet nie mowmy bo to jest cykl a nie htz
delikatnie podwyzszona prolaktyna tez bym sie nie przejmowal, wogole Ty sie nie przejmuj cyframi ktore moga lub nie dawac objawy, nie masz problemow tzn ze nic sie nie dzieje,
dawkowanie wyglada ok ale to musisz sprawdzic po jakims czasie badaniami no i samopoczucie oczywiscie nr1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Jeszcze mam jedną wątpliwość jak byłem na syntetyku i w 6 dniu miałem 700ng t czułem jego moc i większe skutki uboczne dht tradzik mimo ze prolaktyny 25 miałem tyle samo jedynie estro miałem 40pg a teraz jestem na hcg w 5 dniu przed kolejna iniekcja hcg e5d 5000 ui lub e3d 2500ui tescia mam 970ng a trądziku prawie juz nie mam , czuje sie bardziej spokojny wyciszony niz na syntetyku mimo ze teststeronu mam wiecej dodam tez ze prolki miałem tyle samo jedynie teraz mam estradiol 55pg ale to wiadomo czym wiecej tescia tym estradiolu , od czego moze być ta zależność bo nawet profesor nie umie tego raconalnie wytłumaczyć podobno swój naturalny tesc z jajek jest lepszy niz syntetyk , moze tez tak być ze w syntetyku mam np 1500 n tescia 1-5 dnia a na hcg 1-5 dnia cały czas ten sam poziom czyli ok 1000ng ? czy jednak im więcej hcg w pierwszych dniach tym silniej .Dodam ze lekarz na prolke przepisze mi bromo bo moze ta podwyższona prolka x2 zaburza mi libido i wzwód itd bo myśle z e estro nie ma na to az tak dużego wzrostu przy tych wartosciach co ja mam .Badania stężenia test badac dzień po iniekcji hcg ? ( rano w poniedziałek przybijam hcg i wtedy ide robic badania test , prol , estro we wtorek rano czy jesli biore hcg poniedziałek i czwartek to jest zalecenia mam co 3 dni po 2500 ui lub 1000 ui co 2 dzien poniedzialek -sroda - piatek to robię badania hormonalne w dniu iniekcji rano przed kolejna dawka hcg ?


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2017-06-07 18:53:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie ma takich danych, nikt Ci nie powie jaki test jest lepszy jaki gorszy, ale jak pisalem wczesniej naturalny zwykle widze ze jest mocniej odczuwany,
Kiedy badac, poziom ma byc w miare stabilny, badaj tak zeby to mialo dla Ciebie jakis sensowny wydzwiek
Rowniez obstawiam prolaktyne jako winowajce slabszego libido

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Teraz nie wiem co mam robić bo na htz mówi sie o stabilnym poziomie na 5 tys ui co 5 dni miałem 970ng testosteronu w 5 dniu z rana , teraz profesor kazał mi zmienić dawke na 1000 ui co e2d czyli poniedzialek- sroda -piatek ( chyba dobrze rozumie co 2 dzień ) lub 2500 ui co 3 dzień wiem ze na 5 tys czułem test na 1000 ui nie czuje zbytnio libido tak samo nie wiem jak bedzie na 2500 ui . co do badania stężenia testosteronu oraz e2 i prolkę to kiedy robić badania by były najbardziej wiarygodne i stabilne zawsze wykonywać w dniu kolejne iniekcji czyli iniekcja w poniedziałek kolejna w srode to w srode rano przed kolejna iniekcja wykonuje badania rano ? , co do podawania hcg oraz półtrwania jeśli np raz na 5 dni dawałem 5000ui a okres hcg w organizmie to 3dni po 3 dniach nie powinno być już hcg w organizmie to dlaczego w 5 dniu test był 970 ng wyglada na to ze hcg działa duzej ? oraz czy jest to mit ze jądra przyjmują max 1000 ui na 24 h i więcej hcg jest wydalane z organizmu czy gdzieś magazynowane bo nigdzie nie ma żadnych badań ani potwierdzenia tego , jeśli mozesz wyjaśnij mi to lub daj linki do jakiś badań etc


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2017-06-08 19:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94158 Napisanych postów 364007 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667801
okres półtrwania to jest
ja na hcg 2500 co 2-3 dni miałem testa w połowie widełek
teraz na mostku biłem 5000 co 4-5 dni i poziom testa taki sam
tak wiec u mnie różnicy nie było
tylko u mnie szło do tego exe 1/2 tab dwa razy w tyg i 50 provi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
yoemaster
to kiedy robić badania by były najbardziej wiarygodne i stabilne zawsze wykonywać w dniu kolejne iniekcji czyli iniekcja w poniedziałek kolejna w srode to w srode rano przed kolejna iniekcja wykonuje badania rano ? , co do podawania hcg oraz półtrwania jeśli np raz na 5 dni dawałem 5000ui a okres hcg w organizmie to 3dni po 3 dniach nie powinno być już hcg w organizmie to dlaczego w 5 dniu test był 970 ng wyglada na to ze hcg działa duzej ? oraz czy jest to mit ze jądra przyjmują max 1000 ui na 24 h i więcej hcg jest wydalane z organizmu czy gdzieś magazynowane bo nigdzie nie ma żadnych badań ani potwierdzenia tego

To staram sie wlasnie wyjasnic, kiedy bys nie robil badan to sa wiarygodne bo przeciez rzecz nie jest w tym zeby wybrac moment badania na dzien w ktorym testa czy e2 jest najwiecej lub najmniej.
Nie jest prawda ze wiecej niz 1000iu na 24h nie dziala,
Okres poltrwania to nie wszystko, jadra nie odlaczaja przeciez produkcji wraz z nawet calkowita eliminacja srodka, a juz napewno nie polowicznym czasem rozpadu.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

N2Guard

Następny temat

cykl do oceny pod zawody

WHEY premium