SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pregnyl testosteron naturalny a syntetyczny wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
miczelx
1. Dlaczego lekarze np enan każą badać test w 5 lub 7 dniu po iniekcji bo wtedy mija czas półtrwania ?, kiedyś muszę zrobić te badaniA aby były najbardziej wiarygodne ? co do dawkowania hcg 1000 ui co 2 dni jak przybije w poniedziałek to czuje wyższe libido oraz wzwód penis jest twardy ale juz na następny dzień wydaje mi się z e już nie mam test albo mam go bardzo mało bo w pierwszy dzień iniekcji jest bol jader i czuje działanie hcg tylko teraz sam nie wiem czy przybijac hcg codziennie 1000 ui czy 2500 ui co 3dni (Poniedziałek - czwartek iniekcje) mam zaledenia od lekarza tak by albo było to mniej niz 2,5 ui co 3 dni ale nie brac wiecej niz 5000 ui na tydzień ale jeśli czuje sie dobrze na mniejszych dawkach to mam brac tak abym czuł sie dobrze , tylko czy będzie różnica dla hormonów e2 prl oraz stężenie testosteronu jesli hcg bedzie podwane 1000 ui
albo 2500ui jak to wygląda z waszego doświadczenia , niby mam coś dostać na podobno bromo na zbicie prolki.


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2017-06-11 19:08:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
lodzianin1
okres półtrwania to jest
ja na hcg 2500 co 2-3 dni miałem testa w połowie widełek
teraz na mostku biłem 5000 co 4-5 dni i poziom testa taki sam
tak wiec u mnie różnicy nie było
tylko u mnie szło do tego exe 1/2 tab dwa razy w tyg i 50 provi

Czy libido oraz wzwod i samopoczucie był taki sam na 2,5 ui oraz 5 tys ui ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Wiec tak mam przepisany lek bromergon 1 tab na noc tylko zastawiam sie czy 2,5 mg tylko na 25 ng prl to nie jest za duzo ? moze na początku 1/2 tab by nie bylo takiej jazdy ale tez nie chce prl zbic do 0 mam nadzieje ze jak zbije prolke do 10 to z libido i fajka będzie ok a co wy o tym myślicie ? przy hcg 2500 ui e3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Część odebrałem wyniki krew pobrana w 3 dniu po 2500 hcg biorę broni 2,5mg e2 102pg PRL 2,46 ng testosteron 845ng
Jakie są skutki tak dużego estro powinienem coś czuć będę dzwonił do profesora co robić czy prl nie jest za nisko ? , sam nie wiem czy zjechać z dawki bromo czy przepisze jakiś antyestrogen tylko czy na dłuższą metę branie coś na zbicie prl i estrogenu nie wplynie negatywanie na organzim ?.Ale zobacz jakie silne działąnie ma prl na estradiol bo prolka 25ng zbija estro o ok 50ng , prl jest tak silna w zasadzie jest naturalnym antyestrogenem na to wychodzi ale żeby tak mocno e2 poleciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
A mam wrażenie ze sutki mnie delikatnie raz po raz pieką /swędzą jakby lekko były nabrzmiałe lecz moze mi sie zdawać czy to może być win na takiego e2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Swedzace sutki to najczestszy objaw podwyzonego e2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
a czy taka ilość e2 może doprowadzić do ginekomastii oraz czy nolvadex można brać cały czas np kilka lat tak długo jak bede na htz ? czy tylko brać do momentu zjechania e2 do 50 pg ? , dodam ze bromo teraz biore 1/2 tab zeby prl byłą tak 10pg bo na razie mam 2 pg a jest to troszkę za mało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Na zbicie e2 jest potrzebny IA - czyli Inhibitor aromatazy np exemestane- symex,etadron

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jesli plan jest dlugoterminowy to j/w lepszy bedzie exe

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam panowie po dość długim czasie ale cały czas mam z e2 przy hcg ,e2 w 3 dniu po iniekcji mam 110pg a norma jest 45pg ale najdziwniejsze jest to ze jak prl miałem 25-30png to estro bylo -50-55pg a teraz jak prl zbilem do 7,63 jest bardzo dobrze tylko czy zbicie prl moze powodować wzrost e2 ? lub dlaczego po 4 mc na hcg wywaliło mi tak estro ?.Za tydzień mam wizytę i mam mały problem otóż lek pregnyl nie jest juz refundowany oraz nie ma go juz w aptekach /hurtowaniach rynku polskim i nie wiadomo czy bedzie wiec teraz pytanie co w zamian wstępnie do wyboru mam klomid oraz powrót do testosteronu mix/enan - nie to zebym nie chciał wracać na test lecz bardzo miałem duze problemy z tradzikiem ropne wielkie bable i antybiotyk nie radził sobie z tym teraz na hcg mam tyle samo tescia ale mniej trądziku nie wiem czym to jest spowodowane dlaczego tak sie dzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

N2Guard

Następny temat

cykl do oceny pod zawody

Wiecej