SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pregnyl niedostępny w aptece! Co myślicie o Ovitrelle 250mcg w 0,5ml -6500 j.m w 1 amp ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Tak jak w temacie jest problem z pregnylem (czynna: gonadotropin chorionic) w PL apteka.

Czy lek Ovitrelle, 250mcg/0,5ml; 6500 j.m 1 amp (czynna: choriogonadotropina alfa) to jest dokładnie to samo? Niby mówią że to samo ale ja się na tym nie znam a czynna substancja jest inna.

Ten lek jest poza tym dużo droższy, są jakieś inne zamienniki dostępne w Polskiej aptece? Czytam jeszcze o Biogonadyl , Choragon Profasi ale z tego co się dowiaduje to tego też w ogóle niema.

Zawsze chodziłem do apteki po pregnyl a teraz w całym moim mieście nie ma ani jednej amp. Jeśli chodzi o HCG to chce mieć dostęp bezpośrednio z apteki więc pojawia się problem.

Jakieś rozwiązania? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"GnRH (hormon uwalniający gonadotropiny) – jest peptydem, powstającym w podwzgórzu, stymuluje wydzielanie hormonów. „Peptyd ten jest uwalniany w sposób pulsacyjny, w pulsach zsynchronizowanych, z zakończeń nerwowych, z których przez krążenie wrotne co 30-120 minut dostaje się do przedniej części przysadki. Tam stymuluje uwalniane i biosyntezę LH i FSH z gonadotropów po uprzednim związaniu się ze specyficznym receptorem GnRH typu I. Każdy puls GnRH stymuluje sekrecję i biosyntezę LH i FSH (Millar i wsp., 2004), lecz pulsy FSH są mniej wyraźne” [2].

U mężczyzn:

LH => synteza androgenów w jądrach => TESTOSTERON

FSH => synteza białek w komórkach Sertolego

U kobiet:

LH => synteza androgenów w komórkach osłonki, wywołanie owulacji, warunkuje przemianę pęcherzyka w ciałko żółte [3]. Dodatkowo kontroluję produkcję progesteronu [5].

FSH => wzrost jajników, dojrzewanie pęcherzyków, ekspresja receptorów dla LH (w komórkach osłonki i komórkach warstwy ziarnistej), synteza aromatazy, produkcja estrogenów [3]."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
tez jestem ciekaw. chociaz leci w tej chwili ovigil i jest gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Z tego co wiem jest dalej pregnyl tylko drogi
Masz ovi jak kolega wyzej napisal
Jest Grecki w pl bez problemow do kupienia
Tak wiec nie ma powodow do paniki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
1. jest dostepny gdzie sa zapasy bo produkcja zatrzymana do konca roku, z pododu wlamania na serwery orgonu (nie wiem jaki oficjalny powod podaje firma)
2. shree jak ktos chce to niech wbija ja nie ufam
3. Ovitrelle to syntetyczne hcg, tak jak miales gh kiedys polskie somatohorm sciagany z czlowieka a pregnyl masz z moczu ciezarnych kobiet, tak Ovitrelle jest jak obecne omni czy geno



Zmieniony przez - prosekto w dniu 2017-09-18 12:53:18

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2017-09-18 12:53:50
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
4. grecki pregnyl jest faktycnzie taniej do wziecia niz nawet pregnyl po starej cenie, tyle ze ciekawi mnie keidy zaczna isc walki jak test normy czy proviron ktory teraz tez w 100% praktycznie na polskim rynku jets kopia (chyba ze ten zielony z importu rownoleglego - ten jest ok)





Zmieniony przez - prosekto w dniu 2017-09-18 12:55:54
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
czyli rozumiem że mam zamówić ovigil w polskiej aptece i będę czekał aż sprowadzą go z za granicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
no lipa ja wole coś z apteki ;/ hmmm a to syntetyczne Ovitrelle będzie działać tak samo jak pregnyl ? można śmiało stosować w zamian ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
citigold
no lipa ja wole coś z apteki ;/ hmmm a to syntetyczne Ovitrelle będzie działać tak samo jak pregnyl ? można śmiało stosować w zamian ?


slusznie podzielam opinie co do apteki. tak bedzie dzialac tak samo rekombinat w formie alpha jest identyczny z hcg zawartym w pregnylu

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Oby szybko pregnyl wrocil

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Ostatnio dill zaproponował mi właśnie to ovitrelle, ale cena mnie nie przekonała więc wziąłem jeden ovigil na próbę i śmiga jak należy, trzeba kupić jeszcze parę bo nie wiadomo czy następne już nie będą gorsze :D
Gościu wspominał też że jak pregnyl się pojawi to cena może być niewiele niższa niż właśnie to ovitrelle :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl deca+susta+meta+winko jakiej firmy najlepsze?

Następny temat

Problem z Gino po odbloku + problem z libido

WHEY premium