SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Praworęczność I lewonożny

Temat przeniesiony z 'Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie' przez: TomQ-MAG
Wysłana -
Od niedawna trenuje MMA i mam problem bo jestem lewonożny a lewa noga to moja noga wystawna w MMA przez co muszę kopać prawną, którą mam bardzo słabą. Czy robić się na mantaj i uderzać krótkie proste prawą ręką i mieć silne kopy lewą nogą?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
skoro trenujesz MMA, to na pewno masz trenera, który ma wiedzę w tej materii. Dlaczego nie zapytasz go o to?
BTW jak zapytasz to napisz tutaj co powiedział, bo sam kiedyś rozkminiałem co się robi w takiej sytuacji (też tak mam)
Wysłana -
Siema, trening MMA mam dopiero w czwartek, dziś mam zaplanowany Bjj ale jeszcze mnie lewe udo boli, więc nie wiem czy iść.
Napewno odpiszę co powiedział
PS co zrobiłeś w swoim wypadku?
Wysłana -
W swoim przypadku nie trenuję MMA
U mnie to tylko ludzka ciekawość
Wysłana -
też jestem prawo ręczny i lewo nożny ja od początku lepiej czułem się z lewą nogą z przodu i tak też ćwiczyłem. Z czasem nie będziesz czuł różnicy miedzy nogami
Wysłana -
Cześć Masao,
Ja też lepiej się czuję z wysunietą lewą nogą, ale ciekawi mnie to czy można coś zyskać robiąc się na mantaj... Najbardziej kuszące są te proste prawą ręką i kopy lewą.
Wysłana -
Zadna filozofia, stoisz orthodox jak chcesz bic prawa, jak chcesz kopnac zmieniasz na southpaw. Nie boj sie,ze przeciwnik bedzie czytal zmiany pozycji, jak masz dobra reke I noge to i tak go trafisz
Wysłana -
Co to jest orthodox i southpaw xd?
Wysłana -
orthodox - lewa noga i ręka z przodu
southpaw - pozycja mańkuta, prawa ręka i noga z przodu
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź