SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawie rok na siłowni

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2044


Ćwicze juz prawie rok(z przerwami)... zaczynalem od 58kg(doslownie skora i kości... moglem policzyc wszystkie żebra)
a teraz jest tak...
waga 71kg
bic 38cm
klata 107cm (rekord na plaskiej 95kg)
talia 84cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2044


2 (nie smiac sie z miny!!!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2044


3 (nie smiac sie z miny!!!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2044


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
38 w lapie,zartujesz chyba????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94371
łapa nie wygląda na 38cm (tric za bardzo odstaje) ale nie mówię, że tyle nie ma
jak na rok i biorąc pod uwagę od jakiego pułapu zaczynałeś to może być

Where Were U in '92?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2044
jest jest tyle w łapie;) ale na zdjeciach trudno to pokazac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2307
Powiem tak jak na rok ćwiczeń to mizeria klatka barki słabiutko wymagają intensywnych ćwiczeń,brzuch to chyba nie ćwiczyłeś ciekawe jak nogi.Zacznij biegać i gimnastyka by CI sie przydała pompki,przysiady,podciąganie na drazku wtedy nabierzesz masy!

kacper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 188
jak na rok treningu to nie jest zle ale nie wygladasz jak bys miał 38 w łapie choc oczywiscie nie mowie ze tyle nie masz bo masz racje ze na zdjeciach malo widac;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
nie zachwycasz wygladem, bic 38? no nie wiem, nie jestes zbyt wysoki wiec lapa powinna byc spora, ogolnie nie jest najgorzej dlatego daje soga

ps.przynajmniej nie sciemniasz co do sily , bo tutaj chlopaki z 4 mies. stazem ciskaja po 120 kg a na bica biora po 60kg (oczywiscie czysto technicznie i na dodatek na modltewniku )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Moze te 38 jest... ale nie wyglada, nie ma zabardzo co oceniac narazie, moze gdybys wrzucil fotki z przed treningu to by sie cos dalo powiedziec, ale ze masz przyrosty na poczatku to sie nie ma co dziwic, dieta jest ???

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trzeba popracować ale na lato będzie ok

Następny temat

Ja po roku ale nieregularnych ćwiczeń

WHEY premium