SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidłowy procent tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Dzis przypadkowo udalo mi sie zmierzyc poziom tkanki tluszczowej, wyszlo mi dosc spoto bo az 17%, mam pytanie ile %ent jest uwazane za przyzwoita liczbe?

Astutus

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
płeć ? wiek ?

nawiasem mówiąc tabele były już parę razy na SFD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okay, zajrzałem w profil - jeśli dane są aktualne to niemal niemożliwe aby przy obwodzie w pasie 90 cm twój procent tłuszczu wynosił 17%, sądzę że jest większy

dla porównania - solidną kratke na brzuchu uzyskasz redukując procent tłuszczu do wartości jednocyfrowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Ok dzieki, co do procentu, to pewnie w pasie mam wiecej, mam fiola na punkcie sily, a nie wygladu i nie mierzylem obwodow w pasie od kiedy zaczalem cwiczyc :]. Jak bede w domu to sprawdze ile cm.
Co do %tow babka mi mowila po pomiarze, ze mam niepokojaco wysoki podskorny tluszcz, czy jakos tak :P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1523
Ja mam 16% niby bf-u i mam kolo 90 w pasie gdzies ale pomimo ze wg tabel w normie jestem (czasami w zaleznosci od tabeli to nawet w dolnej czesci normy) to sadze ze mam duzo tluszczyku szczegolnie w okolicach sutkow ktore jakby nie cwiczac i biegajac nie chce zniknac. Za to jak chodzilem 3 miechy na kick-boxing to mi nogi strasznie schudly i miesnie popalilo i co tu poczac taka uroda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
TYKA - wszystko jest możliwe !
wszystko zaleznie od rodzaju budowy , ewentualnych zaburzeń bądź chorób

a co do tego pomiaru tkanki tłuszczowej - to jest on oparty na przewodności i różnicach w niej - i nie jest miarodajny !
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boofi, dokładnie to napisałem

niemal niemożliwe nie wyklucza tego że wszystko jest możliwe

niemniej jednak, patrząc na dane w profilu pytającego i zakładając iz jest zdrowy jest to nadal mało, mało, maleńko prawdopodobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pawel, jest taki post o Odżywianiu o pomiarze przy użyciu linijki lub suwmiarki.

Poza tym, polecam www.mybodycomp.com 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a to spoko - po nocy nie kumam hahaha

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no problemo częściej zagladaj i doradzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
przyzwoita? 8%
1

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kawa rozpuszczalna

Następny temat

Przybranie na masie bez cwiczen...

WHEY premium