SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidłowa rozgrzewka?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mam pytanie jak należy się prawidłowo rozgrzać żeby nie pogłębić kontuzji (łokcia prawej ręki). Ostatnio zaczełem trochę ostrzej pakerzyć i na dodatek zaczełem odczuwać ból w lewym łokciu. Proszę o odpowiedz.

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Pytanie nr 1 Byłes u lekarza z tym łokciem?

Jeśli tak to ok.Po prostu rób więcej serii rozgrzewkowych przed ćwiczeniami na górną połowę ciała bo tu zawsze pracuje staw łokciowy.Jeśli zauważysz że przy którymś ćwiczeniu bardziej ci doskwiera ból to spróbuj je zamienić na inne np pod innym kątem lub coś takiego (na ta samą grupę mięśniową).

Polecam tez stosowanie przed treningiem maści rozgrzeqwającej ( nie pamiętam nazwy ale na pewno to jest bez recepty) na ten bolący łokieć. Zwiększa ona ciepłotę stawu i jego lepsze ukrwienie!

Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Zastosuj serie z małym ciężarem i dużą liczbą powtórzeń. Pomoże to rozgrzać staw i w tkankę napłynie więcej krwi. Zastosuj także odżywkę na ścięgna i stawy. Ja zjadam zapobiegawczo KOLAGEN. Drugim preparatem który umożliwia budowę kości jest OSTEOBLOCK.

Oczywiście, jak Ciebie napier... to idź do lekarza.
Ostatnio zastosowałem na noc po nadwyrężeniu mięśnia maść jakiejś niemieckiej firmy ABC. Nieźle rozgrzewa, nie śmierdzi. Polecam


Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Chodziłem 2 tygodnie na fizyko i hydro terapie i cały***** pomogło (rok temu). Do tej pory jest prawie bez zmian (ciągle boli). Taka kontuzja nosi chyba nazwę "łokieć tenisisty". Też zastanawiałem się nad kolagenem olimpu, ale nie wiem czy to pomaga przy leczeniu kontuzji czy działa tylko zapobiegawczo. Nie wiecie może jak dobrze rozgrzać łokieć?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wiecie coś więcej na temat ochraniaczy z neoprenu.
Co sądzicie o ściągaczach z apteki?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążniki POMOCY!

Następny temat

wyciskanie z klatki

WHEY premium