SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawdziwa omka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
co z Tą całą partią omki która była fałszywa? (jeden gość wmawaił mi ze to gliny puściły hasło że jest podrobiona zeby ludzie jej nie kupowali bo ponoć cała partia została za***bana z fabryki ale cos nie chciało mi sie wierzyć...)

czy teraz można jeszcze kupić omke po normalnej cenie żeby nie nadziac sie na jakies g****? miałem dobrą ale za 80zł!!! co uwazam za lekkie przegięcie

JUST BRING IT!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Dziwne ,powiem szczerze żeby komuś opłacało się podrabiać tak tani środek jakim jest Omen.Dobra rada :lepiej pogadać z lekarzem żeby wystawił receptę i mieć swięty spokój ,chyba że komuś zależy na handlu srodkami -to już inna kwestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na serio chodziła (chodzi) fałszywka , jak wątpisz to trzeba było sobie to walnąć a byś niestety uwierzył . Teraz w moim regionie się troche uspokoiło , ale wielu unika omki

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rany nie straszcie ludzi

Kupiłem dwa tygodnie temu 2 opakowania.
Jeszcze na szczescie jej nie brałem.

Jest jakaś możliwość rozpoznania TEJ podróbki ???
moze nr serii ????

POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Co z tym Omnadrenem sie dziej?U mnie we Wrocławiu nikt tego nie ma.Nie wiem co jest grane.Czyzby naprade wstrzymano produkcje a moze po prostu to chwilowy zastoj?Poczekamy - zobaczymy.
Pozdrawiam!

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1667
a oo mnie wszyscy go mnaja pod dostatkiem i to dobrego bo nawet z nalepkami aptecznymi :P

to ja tylko ze incognito ;)

to ja tylko ze incognito ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ot ciekawe co to sa te "nalepki apteczne"

Krasnall

aaaaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Chyba nie wstrzymali produkcji ,bo jakiś tydzień temu wykupiłem w aptece 2 opakowania Omki (raczej oryginał .

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
raz trafilem na podrobke i omalo co sie nieprzekrecilem
strasznie sie odwodnilem, wysoka goraczka, biegunka i tak przez tydzien i taki efekt byl juz po dwoch strzalach jak odstawilem wszystko wrocilo do normy ale nieswoj chodzilem jeszcze przez 2 tyg

rzeka

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1667
no a jakie nalepki daja w aptekach ? ceny i kody

to ja tylko ze incognito ;)

to ja tylko ze incognito ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki nalepki drukuje koles na mojej silowni , na atramentowce HP.

Krasnall

aaaaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki nalepki drukuje koles na mojej silowni , na atramentowce HP.

Krasnall
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolongat vs Propionat..

Następny temat

18 miesięcy bez koksu

WHEY premium